Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen férfi nemi betegség...

Milyen férfi nemi betegség produkálhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Már tavasz óta küzdök egy betegséggel, jártam bőrgyógyásznál és urológián, kaptam 5 féle antibiotikumot és 4 féle krémet is, de semmi sem segített eddig.

A tünetek: tavasszal a makk rész bevörösödött, de csak a felső része, nem az egész. Eleinte csak foltokban volt vörös, utána kezdett egy nagy folttá alakulni. A vörös rész általában olyan, mintha mély repedések borítanák.

Nyár folyamán már alhasi fájdalmak is megjelentek, főleg prosztata környékén. Ezzel egy időben egyfolytában vizelési ingerem volt, mégis alig jött valami, és szinte egyfolytában wc-re jártam.

Urológia és bőrgyógyászat között dobáltak egyfolytában, kaptam gyógyszereket, de igazából semmi sem használt. Most legutóbb kaptam egy olyan antibiotikumot, amitől az alhas tünetek elmúltak, de a vörös foltok nem. Amióta elfogyott a gyógyszer, azóta ismét visszatért az alhasi fájdalom, és a vizelési inger.


Találkoztatok már ilyesmivel? Elég tanácstalanok az orvosok már, és én sem tudom, kihez fordulhatnék ezek után, mert kb már minden antibiotikumot felírtak már.



2017. nov. 12. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Első körben elfelejteném az összes méreg antibiotikumot. Aztán ugyan mennyi cukrot tejet tejterméket húst eszel? Ezeket le kéne építeni minimálisra. Plusz élőflórás joghurtot enni naponta. Nem aktívia nevű kommerz mocskot, hanem valami normálisat.
2017. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tejet nem fogyasztok, mert nem szeretem, és mivel edzegetni is járok, így cukrot sem fogyasztok, csak nagyon minimálisat.


Azt elfelejtettem leírni, hogy a vizeletvizsgálat negatív. Volt ondóvizsgálat is, gomba és baktérium tenyésztés, az is mind negatív.

2017. nov. 12. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van első, aztán örülsz a megéred a 30at. Olvasson rá, nem? Ha nem gomba, nem baktérium akkor lehet allergia is. Menj el több orvoshoz, vagy külföldre, vmi fizetős helyre.
2017. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Latex allergia; óvszer használat során is felléphet.

Váltani kell kórházat.

2017. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig voltam már urológián egy dokinőnél, ő átdobott bőrgyógyászatra, ott kaptam elég erős antibiotikumot, majd közölték, hogy kamuzok, nincs is semmi bajom, menjek haza..

Utána vissza urológiára, másik doki nézett meg, új gyógyszer. Utána maszek urológus (főorvos), 2 féle gyógyszer. Utána még nem fizetősben 2 orvos nézett meg, és talán az utolsó volt, aki már olyan gyógyszert írt fel, amitől múltak a tünetek, de teljesen nem múltak el.

Sajna a közelben nincs nagyobb kórház, megyeszékhelyen lakom, távolra utazni pedig a munkám miatt nem tudok, szabadságom már szinte így sincs.

2017. nov. 13. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezesetben így maradsz.
2017. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!