Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem értem. Van mikor a golyóim...

Nem értem. Van mikor a golyóim lógnak van mikor nem . ( többi lent )?!

Figyelt kérdés
Skacok, van mikor a golyóm úgy gondolja hogy lóg egy kicsit van mikor nem, teljesen a helyén van. Van mikor nagyon össze mennek van mikor nem. Van mikor " normál " méretűek. Kanos vagyok, ezt csak azért írom nem e befolyásolja. Ez egészséges hogy van mikor lóg van mikor nem ? :o :/

2017. nov. 12. 13:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%
8. Évfolyam biológia
2017. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben ? :/ Lehet hogy hülyeséget írok de attól félek hogy nem lehet gyerekem ? :o És ezt lehetne valahogy szabályozni vagy ez kb. mindenkinek ilyen?
2017. nov. 12. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen, valóban hülyeséget írsz.

Teljesen egészséges, hogy van mikor lóg és van, amikor feszesebb a zacsid. Sok mindentől függ, de leginkább a hőháztartását szabályozza ezzel, és semmi köze a nemzőképességhez. Akkor is lehet gyereked, ha lóg, meg akkor is, ha normál méretű vagy éppenséggel "összemegy". Nem figyelted meg, hogy egyáltalán nem befolyásolja az erekciódat? Ugyanúgy feláll, bármilyen helyzetben vannak éppen a golyóid. És ugyanúgy tudsz vele gyereket csinálni... :)))

2017. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget !: D
2017. nov. 12. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

minimális google keresés is megadta volna a választ...

jézus milyen emberek vannak -.-'

2017. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Néha lóg máskor nem. Leginkább a hőmérséklet befolyásolja de hangulat, félelem, stb is.
2017. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Akik kinevetik a kérdezőt: szerintetek meddig tart amíg valaki eljut odáig hogy fel merjen tenni ilyen témában egy kérdést? Mindegyik kérdés fontos, egy ember áll mögötte.
2017. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Sőt 3as, golyók nélkül is felállna neki, mégse lehet gyereke. Ha már oktatsz, akkor te se írj hülyeséget légyszi
2017. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen legtöbbször a meleg /hideg befolyásolja próbáld ki ülj be pucéran vagy nadrág nélkül egy légkondi elé 5 percre akkor normális nem lóg. Vegyel este egy meleg fürdőt utána lógni fog.
2017. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Azért merek ilyen kérdéseket feltenni mert " nem nyilvános " úgy értve hogy nem lehet tudni hogy ki vagyok, hol lakom stb.. Tehát anonymous egy picit. Mindig attól féltem hogy valami baj van.. :( De legalább már tudom h nem csak egy alap olyan dolog ami megtörténhet bárkivel még a hétköznapjainkban is :) Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 12. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!