Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalon aránytalanul nagy...

Fiatalon aránytalanul nagy pénisz? 14 éves fiúnak lehet 18-20, vagy a fölötti mérete?

Figyelt kérdés
Ha 14-15 évesen valakinek ekkora akkor az mikor kezdett nőni? Vagy már 10 évesen kamaszodnak ezek a srácok? Hogy van ez?

2017. nov. 14. 07:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Te honann tudod, mekkora egy 14 éves fiú pénisze?????


Mellesleg a testi serdülés bekövetkezhet akár 2-3 hónap alatt is.

2017. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

nekem csak 18 de 15 évesen már 16 cm volt de a 20 cm szerintem túlzás

Apukámnak van akkora

2017. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehet, hogy sokan lódítanak a méretükkel kapcsolatban. De persze néha az is előfordulhat, amit írtál, mert a mai srácok valóban korábban kezdenek kamaszodni.
2017. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Sokan kamuznak a méretükről.


De vannak olyan 13-14 éves fiúk,aki 180 cm magasak már és középiskolásnak néznek szinte ki,na náluk elhiszem a nagyobb méretet.


Míg az alacsonyabb 13-14 évesek gyakran későnérők és sokszor 15-16 éves korukban is kis méretük van,csak utána kezdenek el igazàn serdülni.



De van ám olyan amikor màr baba korban vagy kis gyerek korban làtni lehet neki nagyobb lesz mint az átlag.

2017. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Remélem senki nem fogja ezt most féreérteni,de valakinek kisebb,màsnak nagyobb.Nudista képek között talaltam.Ezek még csak 10-12 éves kisgyerekek,de ennyit tesz a genetika.


file:///storage/emulated/0/Download/pure-nudists-51.jpg

2017. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 16.5 cm hosszú tehát átlagos méret


16f

Bi@kiváncsi he

2017. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Kedves #5-ös hozzászóló, ebből - amit közkinccsé tettél - csupán annyi derül ki, hogy telefonról írtál, meg hogy elfelejtetted belinkelni, amit akartál.

Ugyanakkor - a kérdéshez szólva - elképzelhető, hogy akadnak olyan egyedek, akik már 10 évesen elől járnak a kamaszodásban, és kirívóan nagy mérettel bírnak, de olyan is, aki csak 16 évesen tart ezen a szinten. Egyikük se tehet róla, de a különbségek nagyon nagyok lehetnek.

2017. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Off:Privátba kapott üzenetre válaszolnék.


Bizony akarmilyen hihetetlen babáknál,de 2-5 éves kisgyerekeknél is van olyan,hogy bizony igen is látni,hogy már ilyen kicsin nagyobb van neki,mint más kis gyereknek,abból meg sejteni lehet,hogy később se lesz kicsi neki:-).Ezen mi hiheteen?Màr kicsiként sem teljesen egyformák a méretek,de még az alaki adottságok se.


Van olyan 5 éves,akinek akkora van,mint egy 2 évesnek,ahogy fordítva is előfordul.Hiába hihetetlen igen kiskorban is egész feltűnő méretbeli különbségek lehetnek.


Na meg az se mindegy vér vagy húspéniszről van szó.

2017. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

ez a vér meg húspénisz kiakaszt mindig.

már bocs de ez amnolyan magyarázkodás atrra, hogy vkinek miért van kicsi? mert én még ilyet úgymond tudományosabb helyen sehol nem olvastam, csak éáltalában a kisebb szerszámúak mentegetőznek ezzel a vérpénisz elmélettel. most nem?


egyébként igen, lehet már 14 évesnek is hatalmas szerszáma, nagyon eltérő a kamaszodás kora, sebessége, jellege stb, és az is igaz h a mai tizenévesek sokkal előbb kamaszodnak mint 50 éve. jó kérdés, hogy miért, de tényleg így van, és bizony egy 12 éves srác már lehet kőkeményen serdült, na meg vannak a későn érők is, akiknél még 15 évesen sincs jele (mondjuk azért ez már durva, de van ilyen).


mi sokat járunk nudista strandokra, campingekbe, és pont nagyon jól meg lehet állapítani h hatalmasak a különbségek. az egyik 12 évesen már kompletten serdült, a másik meg 13 évesen se tart ott, ahol a 12 éves, stb...


Mikor kezd nőni? sztem ez is egyedi kérdés, de azért az általánosságban elmoindható, hogy 16 éves korra már teljes mértékben serdült valaki, nőtt amekkorára nőtt, onnantól kezdve már sok változásra nem lehet számítani (de persze itt is léteznek kivételek na meg hormonzavarok is).

2017. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Béla. A Király. válasza:
Nem lehetetlen, de nem valószínű. 14 évesen nekem olyan 16 centi volt, és utána még nőtt 8-at. (Bizonyítani tudom.) Most vagy előbb serdül, vagy egy ló volt az apja, vagy csak simán kamuzik.
2017. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!