Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy azt hittem gombás fertőzésem van,ezért elkezdtem canestennel kenni 8 napig kentem,majd abbahagytam,viszont most a fitymám nagyon ki van száradva,szinte fáj ha hátrahúzom,most ez lehet a canestentől,hogy kiszárította,mert mondjuk nem is volt gomba alapból?

2017. nov. 16. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

A Canesten nem árt, legfeljebb nem használ. Biztos nem az az oka. Menj orvoshoz!

21N

2017. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legnemesebb testrészedről van szó, rögtön szakemberhez kellett volna fordulnod.
2017. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Orvoshoz,bőrgyógyászatra január 9 az időpont,maszeknál 1 hónap múlva. Ezért kezdtem el a canestennel kezelni.
2017. nov. 16. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a klinikán csak sorba kell állni, és meg aznap behívják az embert...
2017. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

valami kellemes hidratáló krémmel finoman bekened, az helyrehozza.

Csak sima szappannal mosd testmeleg vízben. Ne használj fertőtlenítő szappant(most már)

2017. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Látod, ez történik akkor, ha valaki ahelyett hogy orvoshoz fordulna, inkább sumákolni próbál és őrült kísérletezgetésbe kezd a saját farkával. Inkább mennél magadtól mihamarabb a bőr- és nemigyógyászatra el még ma, ahelyett hogy az idődet meg az egészségedet húznád január 9-ig! MÉG MA!
2017. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden gyógyszernek vannak mellék hatásai is .

A Canesten a száritó hatásával öli meg a gombákat.A végtelenségig nem lehet használni,és mellette kell olyan krémet használni,ami a túlzott kiszáradást megakadályozza

2017. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fityma alatt normális esetben csak baktériumok vannak, amelyek védenek egyéb kórokozókkal szemben. A Canesten hatóanyaga baktériumokra is hat, sikerült tönkretenned a normális mikroflórát. Gombás fertőzés többnyire akkor fordul elő, ha a WC csészéről agy ülőkéről széklet-eredetű mikroorganizmusok jutnak a fityma alá vagy a makk felszínére.
2017. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!