Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, körülbelül 8 hónapja küzdök húgyuti gondokkal. Lassan indul a vizelés, forróságot érzek, állandóan telt hólyagot, ha megindul sok időre el el akad. Reggel vizeletem nagyon narancssárga sötétebb, és mindig úszkálnak benne ilyen fehér cuccok (ez ugye fehérje).

Kb 4 laborom volt már, annyit mutattot egyszer volt fehérje vizeletbe egyszer nem, EGYSZER IGEN EGYSZER NEM...

Voltam házidokinál, már vagy 4 fajta antibogyót beszedtem, kliont, minden szart szó szerint.

- Baktérium tenyésztés negatív

- Ultrahangok nem mutattak ki semmit, hasi volt kismedencei

- Laborok jók

- Vizelet mintám jó most

- Prosztata vérből kimutatható jó

- Fizikális prosztata vizsgálat jó

- Makkom, golyóm jó elváltozás nincs

- Flowmetriám kicsit eröltetett, de nincs húgycső szűkületem.

Jelenleg Kliont szedek megint....Pollstimol cernilt, kisvirágú füzikét kapszulába, csalán teát iszom. De nem javulok. STD bejelentkeztem de 2.5 hónap. Igazából már urológus se tud hova elküldeni. Ugyan úgy gyakran kell vizelnem, megiszok pohár vizet 10 perc múlva pisi.. Napi 3-4 litert iszom, szénsavmentes víz. Igazából már nem igen tudok hova menni, esetleg valami Hólyagultrahang vagy én nem is tudom de már nem tudom hova mehetnék. Annyi szart szedtem / szedek ember nem szed ennyit akinek tényleg kéne. Majdnem hogy kapszulákon élek hogy jó legyen. 4 éve 1 barátnőm van ő pedig tünetmentes nincs baja. Nem tudom lehetek nemibetegség ez vagy valami hólyag gond vagy nem tudom. Egyszer volt olyan is sűrű fehéret vizeltem majd a végén piros volt, fájt is rendesen de azóta ez nem volt. Most ha ismét elmegyek az urológiára a doki már hülyének fog nézni mert kb 6 szor ha voltam nála. Ötleteket várok, fizessek be esetleg egy STD-re vagy menjek valami komolyabb tenyésztésre stb.



2017. nov. 16. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hólyag ultrahang akkor még nem volt? hogy a hólyagban marad e vizelet vizelés után?
2017. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az még nem, de sokat vizelek mikor kell. Csak kb sötét barna ányalatu.
2017. nov. 17. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!