Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen potencianövelő van,...

Milyen potencianövelő van, ami nem kamu, és működik?

Figyelt kérdés

Sajnos a vérnyomás gyógyszerem eléggé kihatott a férfiasságom működésére. Béta blokkolót szedtem eddig, ráadásul az a gyógyszer (Cardilopin) nem éppen pasis bogyó a doktornőm szerint, mert férfiaknál merevedési zavart okoz. Nem mondtam neki, de már ugye kicsit gond van...

Átállított másikra, ami értágító hatású (gátolja az angiotenzin-II hatását, így az erek ellazulnak, és a vérnyomás csökken), de mivel előtte 5 évig szedtem a másikat, még gondolom nem ürült ki a szervezetemből a hatóanyag.


Onnan gondolom, hogy most voltam egy masszázson + happy end, és nem akart felállni. :( Igaz, kicsit feszült is voltam, mivel először jártam ilyen helyen, de tesztelni akartam magam, inkább egy ilyen nő előtt "égjek be" mint ismerkedésnél. Az tuti bukta lenne...

Örömlányhoz meg nem akartam menni, a masszázs + extra tűnt a legjobb döntésnek.


Szóval még nem működik minden úgy, ahogy kellene, így szükség lenne valami extrára... Viagrát íratni meg nem akarok, ciki lenne ezzel odaállni a doktornőm elé, hogy bikázni kellene a műszert.

Csajozni meg eléggé értelmetlen addig, míg nem tudok normális erekciót produkálni.


A segítséget előre is köszönöm!


29/F



2017. dec. 7. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen nincs... Ha a szíved nem jó, akkor életveszélyes ha ráveszed hogy fokozott állapotban kell működnie.

A megdöglésnél jobb ha szex nélkül élsz...

2017. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A szívemmel nincs baj. Volt több szívultrahangom is, de nincs semmi baja, ami miatt életmódváltás kellene a kardiológusom szerint.


A vérnyomásommal van baj, de azt gyógyszerrel lehet kezelni. Csak itt a fajtája nem volt mindegy!

Ennek iszom most a levét... :(

2017. dec. 7. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy megértö, támogato szép punci!
2017. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez azért elég szomorú, hogy ilyen gyógyszert kaptál. 1 problémából 2-t csináltak. Szép volt magyar egészségügy. Mint ahogy az egyik ismerősöm a bőrbetegségére szteroidos krémet kapott amitől tönkre ment a szíve, a szívgyógyszertől meg a mája. Szóval még egy pikkelysömör miatt is simán kinyírnak ezek..

Szerintem fiatal korod ellenére se lenne ciki odaállni a doki nő elé és elmondani a problémád, úgy ahogy van. A gyógyszer hatása ez, bárkinél ezt okozta volna, nem tehetsz róla. Ő is be fogja látni és segíteni fog.

2017. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a #3-ashoz annyit, hogy nincs olyan gyógyszer, tabletta, por, ital, bármi, ami pótol egy jó nőt..az olyant tesz veled, hogy nyulat fogsz..


Nincs impotencia. Először is próbálkozz a málnásban a mézescsupor kinyalásával, aztán menni fog a többi.


A csajszi örülni fog, mert végre valaki tudja mi a jó.

2017. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj ezekkel a gyogyszerekkel h sokszor többet árt mint használ..:/
2017. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tulsulyos vagy? Elkezdhetnel sportolni. Az jo hatassal van erre. Minel nagyobb a testzsir szazalekod, annal kevesebb tesztoszteron termelodik a szervezetedben. Ha fogynal, biztosan javulna valamennyit, plusz a sport is jo hatassal van erre.
2017. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a potencianövelők eléggé megdobják a vérnyomást. Nekem is volt merevedési zavarom, de nekem inkább lelki okok miatt. mert egyszer lekonyult aktus előtt és jött az ördögi kör. Semmi bajom nem volt míg izgattak stb, de mikor bekellett rakni akkor hopsz. Egyébként én nekem volt szerencsém is meg nem is. Kikaptam egy nem megértő csajt, utána meg kikaptam egy megértőt, aki a sikertelenség ellenére mindig próbálkozott. mint utolsó esély én a Gold Power-hez nyúltam, nekem iszonyatosan bevállt. Ahogy egyre többet voltam vele együtt, elkezdtem nem izgulni és úgy hagytam el a potencia növelőt. Egyébként nem szégyen ha ilyen van, fordulj vele orvoshoz. Én jóval fiatalabb vagyok tőled. Ha ez nem segített volna, akkor én is orvoshoz fordulok.De a legtöbb potencia növelővel kapcsolatban, beszélni kell az orvossal, vagy vérnyomás gyógyszerrel kell bekapni. Ismerek pár olyan embert akik úgy használják.
2017. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a boom boom használt hasonló esetben
2017. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is a Boom volt a leghatásosabb, mert sajnos igen magas a vérnyomásom. Csak arra kell figyelni, hogy pár órának kell eltelnie a vérnyomáscsökkentő és a Boom bevétele között. Szerintem nyugodtan meglehet a Viagráról a dokit kérdezni, nem ciki, mivel az egészségedről van szó! Ha azt lehet szedned, akkor simán ezt is.
2018. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!