Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért húzódik hátra magától a...

Miért húzódik hátra magától a fitymám? Amikor nincs merevedésem akkor is.

Figyelt kérdés
15 vagyok
2017. dec. 12. 06:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy ez már így van 2-3 éve. Mostanában kicsit kezd már zavarni.
2017. dec. 12. 06:46
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Megnőtt a péniszed, a makkod és a fitymabőr nem követte a a növekedést. A legkisebb mozdulattól is hátra csúszik. Van egy előnye. Nem szenvedsz fitymaszűkületben, nem kell azon aggódnod, hogy műteni kell.
2017. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy a méretben is, a fityma hosszában is lehetnek eltérések. Neked rövidebb fitymád van, ezért hátracsúszik, de olyan is van, akinek túl is lóg rajta. Mindkettő normális.
2017. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordul egyeseknél, hogy begyűrődik a fityma amikor előretolod. Lehet nálad is ez van. A fityma nem feltétlenül rövid, csak nem képes helyesen befedni a makkot és így az részben fedetlenül marad. Ha teljesen száraz a makkod (akkor nem tapad a fityma és könnyebb húzni), próbáld meg hogy először messzebb hátrahúzod a makktól, majd rá a makkra és a bőr végét megfogva húzd ki előre. Nekem ez megoldja a részleges fedettség problémáját.


Gondolom nálad ez szépen fokozatosan alakult így és nem egyik pillatról a másikra

2017. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!