Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi lenne az ideális...

Mennyi lenne az ideális maszturbáció egy héten?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem , mert nem vagyok megelégedve a pénisz méretemmel. Mereven kb. 13-14 cm és 16 éves vagyok, lankadtan pedig 8 cm. Van még esély , hogy fog nőni ? Mert szerintem későn érő vagyok , bajszom kb most kezdett nőni , de szinte van is meg nem is mert csak nagyon kozelrol lehet eszrevenni,par szal es meg pihes.

Ami zavaró még az a péniszem vastagsága. Nem mértem, de elég vékonynak tűnik . A Korral vastagodni fog vagy ez hogy van ? Kb. 14 évesen maszturbáltam először, és volt olyan hónap , amikor hetente 2*,3* , volt amikor csak egyszer csinaltam. Mostanaban viszont van amikor napi 2 neha , de altalaban napi 1 , ugy gondolom h ez sok. Ugyhogy megprobalom azt h minden masnap, harmadnap . Vagy szerintetek mennyitől nőhet a legtöbbet ? Tudom hogy nagyon hülye kérdések, de nagyon aggódok ezek miatt, szóval nagyon megköszönöm annak, aki válaszol a kérdésekre.



2017. dec. 16. 15:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
57%
Recskától nem fog sem nőni, sem vastagodni. Van elvileg egy módszer, hogy mindennap baromi hosszú időn keresztül (pontos adarokat nem tudok, csak egyszer valami havertól hallottam) maszírozod és kb egy évre rá láthatóan meg fog nyúlni. Gondolom itt nem 5-6cm-re kell gonsolni, de ha nagyon érdekel neten biztos megtalálod
2019. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!