Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számíthat a párom?

Mire számíthat a párom?

Figyelt kérdés
Egy idősebb pár vagyunk. Én 60 éves nő a párom 68 éves. Előfordul, hogy nagyon gyorsan elélvez és ez őt zavarja. Én mondtam neki hogy szeretem és meg fogjuk oldani együtt. Most megpróbálta késleltetni úgy hogy egy gumigyűrűt helyezett a kishapsi tövére. Mondtam neki, hogy ez marhaság, és nem kéne...Most véreset pisil és kisebb vérfoltok vannak az alsóneműjén. Most megyünk urológushoz.

2017. dec. 21. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Valós, hogy 60-68 évesen az internetek, főleg ezen az oldalon vannak az idősek. :D kamu kérdés
2017. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
kamus,irtam privátba,semmi válassz.
2017. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ez az oldal az idősek részére is lehetőséget ad kérdések,és válaszok írására .Hogy mit tudnak az idősek,arra csak az a korosztály válaszoljon.Mit tud erről 20-60 közötti korosztály.Semmit.Gondolom ő fiatal korában is nagyon aktív lehetett,és nem hanyagolta el a dolgot évek során sem .Kicsit túlzásba is eshetett,és ez lett az ára .
2017. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg nem kamu. Ez a probléma minden korosztálynál fenn áll.

De én azt javaslom hogy ne idegesitsd azzal hogy majd meg oldjuk. Ez a legrosszabb ha azt érzi hogy téged zavar nagyon , de te kötelező udvariasságból ilyen hülyeségeket mondasz neki. Igaz az is rossz hogy ilyen hülyeségeket csinál a férfi. Szerintem pihenjetek egy ideig, semmit nem kell erőltetni.

2017. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó: minden tisztelettel; ez nem kötelező udvariasság, hanem tényleg így érzem. Úgy gondolom ha bármilyen ún. "problèma" felmerül akár a szexualitás során azt közösen kell megoldani nem csak és kizárólag egyiknek vagy másiknak. Engem ez nem zavar sőt kifejezetten örülök neki hogy ilyen tüzes, aktív párom van! Őt zavarja inkább, hogy nem tud engem mindig kielégíteni. SOHA nem éreztettem vele, azt hogy bármilyen módon zavarna. Hisz nem vagyunk gépek, hogy mindig ugyanúgy működjön a testünk. Azt viszont, amit most csinált jobban zavar, mert esetleg károsítja az egészségét.
2017. dec. 22. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!