Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amióta Remeront szedek, nem...

Amióta Remeront szedek, nem áll fel rendesen a péniszem. Hagyjam abba a szedését?

Figyelt kérdés

#Mirzaphine
2017. dec. 23. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Az mire való?

De ha attól van, akkor ne szedd.

2017. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a dokidnak kellene elmondani.
2017. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ilyenkor? Te ilyenkor eléred az orvosodat????

Ha nem tudsz rendes választ adni akkor fogd visszamagad és ne okoskodj! Lefogadom nemi s férfi vagy...

2017. dec. 23. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azóta van ilyen tüneted , és úgy érzed hogy nem kell a gyógyszer szedése, nélküli e is meg tudod oldani a problémád (ez ugye antidepresszáns) akkor hagyd el.
2017. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Elolvasva a gyógyszer útmutatóját.a mellékhatásokban ilyenre utaló ok nem található .Más okozhatja a problémát.Mivel a gyógyszer szedéssel azonos egybeesés van,természetesen elsőre erre lehet gondolni .

A gyógyszer betegségre jobbító hatását 2-4 hét múlva lehet érezni.Nem 1 olcsó gyógyszer,ráadásul nem is TB támogatott .

2017. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Én is átéltem már ilyet. Megbeszéltem az orvosommal és gyógyszerváltás után kb. 2 héttel minden rendbe jött.
2017. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!