Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom elhúzni a maszturbál...

Nem tudom elhúzni a maszturbálást, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Mikor kiverem megpróbálom de max egyszer tudom elhúzni mert így annyira nem élvezet mintha elhúznám.

Nincs erre valami jó módszeretek?



2018. jan. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor érzed hogy közel vagy a végéhez, akkor ráhagyod egy kicsit. Aztán ezt csinálod ameddig bírod. Egyszerű mint az ágybaszarás. :D
2018. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minek akarod elhúzni? mondjuk nekem alapból sokáig tart

18/f

2018. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%

Amióta a nők egyenjogúsága elkezdett kibontakozni, azóta gondolkodtatja a férfiakat ez a kérdés. :D Már ha korai magömléssel küzd. Gondoljátok, hogy száz évvel ezelőtt eszébe jutott ilyen egy férfinak? A nő megadta neki amit akart aztán kussolt. Ma meg egy férfi minél jobb akar lenni az ágyban, minél többet nyújtani, speciel minél tovább bírni vagyis kitolni az orgazmusig eltelt időt. Persze nincs baj a nők egyenjogúságával. :D

Amúgy milllió ilyen kérdés van, szinte minden generáció feltette már ezt a kérdést aki az elmúlt 15 évben megfordult itt keresgélj!

2018. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!