Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csíp bizsereg odabennt a...

Csíp bizsereg odabennt a glicerin kúptól? Normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok barátnőm 10 perce feltett egy glicerin kúpot mert mondtam neki hogy nehezen megy a nagy wc erre mondta próbáljuk ki.Mivel meg sosem kaptam ilyet ezért nem tudom normális e amit érzek.Mikor tette be kicsit feszített,majd utána elkezdett csípni,most meg kicsit bizsereg.Mondtam neki elmegyek wc re mert úgy érzem kell erre rámszóllt hogy korai.Meddig kell bírni eut mert egyre kellemetlenebb.De bnőm hajthatatlan :( Aki hasznalt ilynet írjon. 24/F

2018. jan. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nyomhatod kifele!
2018. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmentem wc re de csak sajna csak a kúp jött ki némileg megolvadva.Bnőm rábeszélt még egyre szerinte nem tartottam eleg ideig.A második is csípett de meg bizsergett de most bnöm beszélgetett velem meg elvonta a figyelemem így több ideig bennt volt.Majd jött egy jó nagy hascsikaras ami visszatarthatalan volt. Ekkor elmentem es könnyendén tudtam wczni. Szóval nagyon fura ez a glicerin kúp nem értem a csajok miért szeretik.Meg főleg azt nem hogy a bnömnek miert jó ha nekem is adja :S
2018. jan. 6. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig ilyet kaptam, ha hasonló gondom volt, elvileg úgy van, ha nem hat fél órán belül, még egyet be lehet adni.Nekem 25-30 perc után hatott.
2018. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is úgy adták vagy magadnak?Volt ez a bizsergő csípő kellemetlen érzés?Te könnyen bírtad?? Barátnőm is mondta ha 1 órán belül nincsen semmi kapok másodikat :( Amúgy ez a kúp csak könnyíti a wczést vagy ha nem érzel semmi is meghozza az eredményt??
2018. jan. 7. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!