Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Égő érzés a péniszben?

Égő érzés a péniszben?

Figyelt kérdés
Pár hete már már olyan mintha néha égne és fáj a makkom belülről és van a közepén 1 kicsit vastagabb piros csík is. Voltam már bőrgyógyásznál, urológusnál, adtak pár kenőcsöt és volt már vizelet vizsgálat is de semmi. Valakinek volt már ilyen? Hogy gyógyulhatnék meg?
2018. jan. 13. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Élsz nemi életet? Ez nekem valamilyen fertőzésnek tűnik.
2018. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg, elsz nemi eletet azota? Mert akkor a paroddal egyutt kell kezeljenek, mert oda-vissza fertozitek egymast. Ugy nem is fog elmulni. Kenetet vettek? Tenyesztes volt?
2018. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen va barátnőm, volt is régebben valamilyen gombás fertőzés de az már elmúlt, nála már semmi jele nincs. A vizeletnek volt tenyésztése.
2018. jan. 13. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfiaknál az urinokultúra sosem ad pontos eredményt, mivel hosszú a húgycső és az első 1-2 cm-ben mindig vannak bacik (akár E.coli, Enterococcus is, ami nem okoz semmit), amiket a vizeletürítéskor ki is mos a vizelet, hiába a középsugaras vétel, szinte 100 százalék, hogy lesz valami amit találnak. Viszont javasolnám a prosztata váladék törletének vizsgálatát és egy spermokultúrát. Sokkal inkább lesz eredményes, mint egy vizelet vizsgálat. Gombákra is kérni a bio antibiogrammot.
2018. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az E.coli és enterococcus igen csúnya fertőzéseket okozhat, de férfiaknál a jelenléte a húgycsőben nem feltétlenül jelenti azt (nem fogalmaztam az előbb elég pontosan).
2018. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor addig járok orvoshoz míg ki nem derül :/
2018. jan. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!