Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 55-ös pulzus mennyire kevés?

55-ös pulzus mennyire kevés?

Figyelt kérdés
2 éve ment először 60 alá akkor 57-esre,akkor azt hittem mentőt kell hívni,nagyon gyengének éreztem akkor magam,kicsit úgy éreztem magam mint egy pánikbeteg alig kaptam levegőt,de közben se a vérnyomásom,se a pulzusom nem volt nagy,többször is volt ilyen alacsony,de utána már nem volt ilyen rosszul lét,tegnap is elég rohangálós nap volt,de így is csak 55-ös,ha ideges vagyok,max akkor kuszik fel kicsivel 60 felé.Ma is megnéztem,mert az üzemorvosin kisebb vér és nagyobb mennyiségű fehérje volt a vizeletembe,nem tudom hogy kettőnek lehet-e köze egymáshoz,mert azóta sötétebb vízelet pl nem tapasztaltam.
2018. jan. 18. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisportolt férfiaknál nem ritka.
2018. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,úszni szoktam,általában heti 3x1 óra,persze a kisportoltól még messze állok :D
2018. jan. 18. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor heti negyven kilométert futottam, ébredéskor akkor volt nekem 55. De nálad más lehet a helyzet, ha nem sportolsz intenzíven, és főleg ha rosszul is érzed magad. Menj el kivizsgáltatni magad.
2018. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az elsőnél éreztem magam rosszul.
2018. jan. 18. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt így tényleg nem lehet megmondani.

Lance Armstrongnak 32-es pulzusa volt de ő egy állat volt (most a doppingtól eltekintve).


Menj el orvoshoz ő majd elküld vérvételre ahol megnézik a pajzsmirigyedet is.

Nem ártana kardiológiára is elmenned (ha még nem voltál).

Megnézik ultrahanggal a szíved és EKG-t is csinálnak, esetleg kapsz egy 24 órás holtert.

Lehet teljesen jó ez az 55 de lehet, hogy betegség miatt ennyire alacsony.

2018. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!