Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Összement a péniszem miért?

Összement a péniszem miért?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és 16-17 éves koromban 16,5 cm volt a péniszem mérete. A mai napig nem is mértem és ledöbbentem. Most 14 ha nagyon áll akkor 15 de nagyon erőltetve tudom elérni. Ez miért van? Sokat maszturbálok naponta 5x 6x is. Ezen változtatok és heti max 2 vagy 3 lesz. 2 nap kihagyás után gondoltam megmérem és hát annyira jól sikerült a méricskélés, hogy elmentem. De most abbahagyom. Visszaállhat az eredeti méretre? Tudom hogy túlzásba vittem az önkielégítést mert a keménység se normális de addig nem zavart mert úgy is sikerült elélveznem.Az utóbbi időben híztam is ez is lehet egy ok? Kicsit besz@rtam de voltam már lánnyal és tudom hogy nem csak a méret számít, hogy jó legyen az együttlét. Csupán csak jobban érezném magam.

2018. jan. 20. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban a hízás állhat emögött, több centivel is tudja rövidíteni. Illetve az sem biztos, hogy fiatalabb korodban nem mértél eleve kicsit optimistábban.

A kettő együttesen eredményezheti, ezt a nagy különbséget.

A maszturbálásnak nem hiszem, hogy lenne hozzá köze.

Ugyan napi 5-6 nagyon soknak számít, de még fiatal a szervezeted ezért nem hinném, hogy ez ilyen rövid időn belül eredményezte volna ezt.

2018. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, el nem tudom képzelni, hogy bármitől ténylegesen összement volna, amiket ő ír, az viszont jó magyarázatnak tűnik.
2018. jan. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Többet mozgok és pihentetem kicsit :)
2018. jan. 20. 01:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Teltebb lettél a pocakod alatt esetleg, kérdés, honnan mérted a centiket akkor és most.

Ha nem olyan kemény a fütyi, mint volt, akkor hajszálérkárosodás lehet dohányzás, ivás miatt, és akkor a méret is kisebb picit.

2018. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem iszok és nem dohányzok, habár szoktam dohányosok közt lenni. Mérni pedig úgy mérem, hogy alulról és nem oldalról vagy felülről(szóval amennyit belehet tolni).
2018. jan. 20. 01:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Állj le vele egy kicsit, nem a mérete miatt, amúgy is. Napi 5-6 nagyon sok, van, akinek annyi van egy hónapban.
2018. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azon dolgozok!
2018. jan. 20. 14:13
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Egy gyógyszer mellékhatásától sokat híztam és bizony, nekem is rövidült.
2018. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is napi 3x csináltam (volt az 15 is) és nekem is összement, sőt kb meg is vakultam. És tényleg köze lehet az erekhez, mert nekem már régen kitágult azt azóta se megy vissza. Soha nem fog visszaállni (bár ez elmételig képes regenerálódni - orvosok szerint havi három alkalom ajánlott)
2019. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!