Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki használt már otthon...

Huhu55 kérdése:

Valaki használt már otthon végezhető sperma tesztet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy minden rendben van. Korai magömlésem is van. Szeretném tudni, hogy életképesek e a spermáim. Megbízhatóak az ilyen tesztek? Nem szívesen mennék ezzel orvoshoz. Valaki valami?

2018. jan. 22. 11:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem egy olcsó dolog. Közel 90%-os pontosságú.
2018. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz dokihoz? nem nagy szám, nem kell itt szégyellned magadat.
2018. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A korai magömlés az attól van,hogy nincs önkontrollod,fejben kellene helyre tenni a dolgokat.

De az,hogy gyorstüzelő vagy, nem befolyásolja a termékenységet.

2018. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig is így volt, minden páromnál, szerintem inkább genetika. Minden aktus kivétel nélkül, nem tart tovább két percnél. Köszönöm a válaszokat. Akkor lehetséges hogy pontos eredményt fog adni?
2018. jan. 22. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én természetes tesztet szoktam használni és mindig bejött.
2018. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az milyen? Nekem ez a sperma teszt is új, de jó lenne tudni van e valami gond.
2018. jan. 22. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen,genetika.Minden férfi így kezdi tiniként,csak időről-időre kifejlődik a szexuális kultúrájuk.

Olyan nincs,hogy valaki ezen ne tudna változtatni.

Csak akkor,ha nem is akar fejlődni.

Tudom,könnyebb elkönyvelni,hogy te ilyen vagy és nem tehetsz róla vagy ellene,de te is tudod,hogy ez kamu.Csodálom,hogy van nő,akinek ez a "teljesítmény" kielégítő,megfelelő bármilyen szinten is.

Csak egyszerűen arról van szó,hogy te megmaradtál a pubertáskori szinteden és nem akarsz továbblépni,mert így kényelmesebb.Érdemes lenne szakemberhez fordulnod,ha egyedül nem sikerül megoldanod.


De,remélem legalább a spermád rendben van.

2018. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!