Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi változhatott cirka másfél...

Mi változhatott cirka másfél hete? Elkaphattam valamit? Többi lent!

Figyelt kérdés

Cirka másfél hete figyeltem fel arra, hogy a makkomon a megszokotnál több szmegma képződik a nap végére. Eddig is nagyon oda figyeltem az intim tisztálkodásra és eddig olyan volt az esti fürdéskor mintha nem is lenne rajta most meg ebbe a másfél hétbe megjelent rajta láthatóan is ez a dolog.

Utánna olvastam a dolgoknak de ilyet nem nagyon találtam amilyen az én esetem.

Kapcsolatban élek 7 hónapja. Barátnőm rendszeresen jár nőgyógyászhoz minden ami betegségre utal (gomba és társai) az negatív volt neki. 21 éves vagyok és nem tudom most elmenjek-e szakrendelésre vagy semmi bajom nincs csak szokás szerint túl gondoltam a dolgokat.

Ha kérhetném normális válaszokat szeretnék és a válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 23. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nap közben is megmosnád.?
2018. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy az 1-es írta.

de azt is megteheted, hogy pisilés után fertőtlenítő kendővel(is)megtörlöd, illetve bidét használsz.

2018. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!