Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lehetseges hogy sorvadnak...

Az lehetseges hogy sorvadnak az izmaim? 25F Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
3 eve meg kondiztam , de mivel sokat dolgozok igy is mindig izmos testalkatom volt, az utobbi masfel evben meg szinte el tunt a vallam, a a hat izmom stb... Egy evvel ezelott kemenyen dietaztam az is hozza jarulhatott? De viszont sokat dolgozok miert nem jon vissza az izom? Jah es full naturalba nyomtam a kondit tehat az sincs hogy a kox miatt estem ossze. Kicsit parazok vagy van valami bajom amirol nem tudok
2018. febr. 3. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A kox az valami kábszer?
2018. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kox=Szteroid
2018. febr. 3. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen bizonyos izmokra kifejlesztett erőnlét csak addig tartható fenn,amig edzésben vagy .Konyha nyelven ez azt jelenti,olyan vagy mint a feltápozott fóliás növény .

Az is ha innét a szabadba kerül,összeesik .Hetek kellenek neki is ,mire normálisan életre kel .

2018. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt is le irtam h gyerek korom ota sokat dolgozok, mondhatni paraszt gyerek vagyok, igy edzes nelkul is izmos eros test alkatom volt, most mar sokkal tobbet kell dolgozzak igy nincs idom kondizni sem. Es mivel alapbol is izmosabb kellene legyek mint most, es irtam is hogy naturalba nyomtam a kondit meg feherje sem kellett...ezert aggodok hogy miert van ez?! Szoval 2es valaszlo egyaltalan nem vagyok tapos ;)
2018. febr. 3. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha diétáztál és sokat fogytál, akkor az járhatott izomvesztéssel.
2018. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit dolgozol, pont nem azokat az izmokat dolgoztatja meg ezerrel, ezért mentek össze.
2018. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat reszben igazad van hogy az az izom satnyul ami nem dolgozik, de sajnos az is satnyul amivel dolgozok :(
2018. febr. 3. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem viszel be annyi tápanyagot, ami kéne az izomnövekedéshez. Fehérje stb.
2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lehet. Sok a stressz keveset eszek, de gondolom maga az idegeskedes is hozzajarul?
2018. febr. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!