Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna foltok a makkomon?

Barna foltok a makkomon?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne.

Kis koromban meg kellett műteni a péniszem mert ha jól emlékszem a fityma rá volt nőve a makkomra és nem tudtam rendesen pisilni miatta.

Ezt kétszer kellett műteni mert elsőre valamit nem jól csináltak és hát másodjára az eredmény elég csúnya lett.

Hátra lett varva a bőr a péniszemen a hasam felöli oldalon így a makkom fele kb szabadon kint van.

Gondolom nem így kéne legyen,vagy igen?

Nem láttam még más péniszt és nem is tervezek látni de szerintem nem így kéne legyen.

És azóta mindig vannak barna foltok rajta,ott ahol szabadon van,néha kevesebb,néha több.

Ha hátra húzom,ahol fedve volt ott nincs semmi,rózsaszín.

És néha szokott lenni egy fura fehér váladék szerüség ami fogalmam sincs,hogy mi,de zavar.

Ma ahogy néztem ezeket a barna foltokat észre vettem,hogy a makkom bal oldalán a tövében piros hajszálvékony erek jelentek meg,nem fáj csak ha hozzá érek akkor kicsit.

Ez normális vagy valami nem oké vele?

A barna foltok ellen mit tehetek?

A fehér váladék ellen?

És minek a jelei ezek az erek?

17/F



2018. febr. 6. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az erek annak a jelei, hogy a péniszben is van vérkeringés, az tölti meg a barlangos testeket, amikor erekciód van.

A "fehér váladék" és a "barna foltok" azonosíthatatlan és megválaszolhatatlan feladványok a leírásod alapján.

2018. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz. nem nem így kéne kinéznie ha körbemetéltek sem. ha nem vagy dalmata nem kell hogy foltos legyen.
2018. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!