Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal herém alján nem a herén...

Bal herém alján nem a herén hanem alatta felette nem tudom már ahol futnak az erek ott lüktet fáj és kihat néha az álgyék felé volt már ilyen elmúlt pár hétre napra most megint voltam urol, megvizsgál kb 30 mp gyógyszert után is semmi mi lehet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mellekhere gyulladas
2018. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez visszatér
2018. febr. 7. 10:36
 3/12 A kérdező kommentje:
Végig vizsgáltam a herém és alul érzem a fájdalmat és ott mintha lenne a erek végén valami de egybe van az érrel azt hiszem
2018. febr. 7. 10:40
 4/12 A kérdező kommentje:
ball herém alján igen vastagok az erek vagy még mindig nem tudom mi a turó az
2018. febr. 7. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez here visszérnek hangzik,érdemes lenne urológushoz elmenni,hogy megnézze valóban arról van szó és mennyire súlyos,van amivel semmit sem kezdenek,de van amelyik olyan mértékű,hogy műteni kell.

Ha nem múlik a fájdalom keres fel egy urológust,beutaló nem kell,14 éves kortól egyedül is lehet menni

2018. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell meg ijedned! :-D


A doki látni fogja, hogy mizu.


Ha, esetleg műteni kellene, attól se félj! :-D


A mostani technológiákkal a legkisebb nyíláson is nagyon finom műtéteket tudnak végezni, amely szinte nyomtalanul meg is gyógyul. És a gyógyulás alatt sem fáj annyira.


Kitartást Neked! :-D


Ha bármilyen kérdésed van, akkor nyugodtan írj privátot! :-D


Balázs (19/F)

2018. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam ma is válcsak ki kupot a prosztatára és mondtam az ultrahang?!kértem azt is voltam is de nincs időpont csak márciusra hazug világ ez ember meg is d......
2018. febr. 8. 10:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Menyire gyakori a hererák ?!
2018. febr. 8. 17:06
 9/12 A kérdező kommentje:
6 éve hogy nagyon fájt a bal herém azóta vissza vissza jön a fájdalom az lehet rák vagy azóta lenne látszata
2018. febr. 8. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
ez biztosan nem rak, vagy variocele vagy hydrocele, egyik sem tul veszelyes de ha gyereket akarsz gond lehet
2018. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!