Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16-éves srác vagyok és fitymas...

Agonex2001 kérdése:

16-éves srác vagyok és fitymaszükületem van. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Figymaszükületem van és nem tudom le húzni a makkomról a bört. csak ha épp lankkand akkor teljesen le tudom húzni. De ha fel kezd állni akkor egyre és egyre fáj.és ha hozzá érek a makkomhoz akkor nagyon rossz érzés.Mit tudtok ajánlani? mit csináljak hogy normális péniszem legyen ? És amugy egés séges úgy maszurbálni hogy rajta van a bőr a makkomhoz? (és a trollok kíméljenek)... :)
2018. febr. 16. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Orvos vagy balta. Más lehetőség nincs.
2018. febr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Menj el orvoshoz. Egy apró bemetszéssel megolják pillanatok alatt no para.
2018. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem néhány éve még 10-11 éves koromban volt ilyen problémám, urológushoz mentünk, lefújták érzéstelenítő spray-vel, aztán nem is tudom, a szélén nekem alapból kezdett elválni azt hiszem, és talán ott helyezett be valami szerszámot amit végighúzott, aztán hazafele úgy mentem haza a buszon, mint egy idióta. 😂 16-17 évesen viszont még kínosabb lesz, hogy egy apád korú bácsi fogdossa a farkad, meg, hogy esetleg, mint nálam, bent van 1-2 idősebb nővér is. 😂😂😂
2018. febr. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp urológiára kell menned és ne érezd kínosnak ez egyáltalán nem szégyen és nagyon gyakori.

Mellesleg orvosnál úgy fogják meg, hogy abban semmi erotika nincs 😂 A műtét sem nagy, szóval no para.

2018. febr. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom miért lettem lepontozva, de oké... #3
2018. febr. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Siess az urológiára ott megoldják a problémádat !
2018. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Lesz egy ilyen baltaarcú nővér az felmasszírozza a farkad, majd jön a hentes bácsi (orvos) és kezébe veszi a kemény farkad és elmetszi a nyakát. Félelmetes dolog ez ám.
2018. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#3.! Neked fitymaletapadásod volt és nem szűkület.
2018. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

El kellene menned urológushoz,beutaló nem kell,mehetsz már egyedül is vizsgálatra,vagy menj el rendelési időre vagy akár kérhetsz időpontot telefonon is,tb kártyát,személyit vigyél.


Ha nem annyira durva a fitymaszűkületed az is lehet,hogy az orvos krémet ír fel neked.Ha súlyosabb akkor műtétet javasol,sajnos mivel nem vagy 18 éves,így ahhoz a szülőknek hozzá kell járulniuk,tehát abban az esetben a szülőknek szólnod kell,oda kell kapni az ambuláns lapot,amit az orvos majd adni fog(ezen szerepel majd mit állapított meg az orvos és mit javasol kezelésként.

Viszont legyél óvatos az orvossal ha műtétre lenne szükséged,mert sok orvos körülmetélés párti így egyből ezt javasolja,ha ezzel állna elő akkor mond meg hogy szeretnéd elkerülni és mondja el a többi műtéti lehetőséget,amik esetében viszont a fitymád megmarad.


Ha műteni kell jobb szünidőre megbeszélni a műtétet mert az első 2 hét kellemetlen tud lenni,a sebet akár többször is át kell napjában kötözni.Otthon meg nyugodtan át tudod kötözni és a suliban sem derül ki,mi van.Ha meggondolod magad a műtéttel kapcsolatban magad, pl még sem azt az műtéti eljárást szeretnéd akkor visszaléphetsz tőle.

2018. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel a hétvégén nincs urológiai szakrendelés, fájdalomcsillapításra jó hideg, lehetőleg házi tejfölt vagy kefírt, ha nem válna be, akkor dugd jeges vízbe, nekem is volt hasonló problémám, bevált!
2018. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!