Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Calcimusc-ot elég vizben...

Attila Bé kérdése:

A Calcimusc-ot elég vizben feloldva meginni ( felszivodik-e), vagy mindenképp injekcioként kell beadni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 07:30
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Én légcsőgyulladásra kaptam ezt a gyógyszert, az orvosom azt mondta, elég ha csak vízben feloldom és megiszom. Napi egy ampullát. Semmi íze nincs, úgy hogy szépen elhasználtam egy dobozzal. Úgy rémlik, használt nekem.
2018. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nezd meg az összetevőket.annyit er mintha kalcium pezsgő tablettát ínnal. De náthás tünetekre, leguti betegségre nem ér semmit..ez egy ostoba magyar szokás amit számról szájra adnak az orvosok de nem is tanítják az egyetemen..sehol máshol nem is hallottak erről a világon és bambán néznek sz emberre hogy miert akarsz náthát kalciummal kezelni..
2018. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vajas Maria válasza:
Eleg vizben feloldani es meginni.
2018. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!