Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a maszturbálásról? 15/F

Figyelt kérdés
Kb. 2 év csinálom. Szerintem ezzel nem is lenne baj, csak már ez napi 2-3 alkalomra kezdett nőni. A legjobban attól félek, hogy nem lesz olyan majd a barátnőmmel ( ha lesz).Emlékszem, hogy régen sokkal érzékenyebb és jobb volt, már kezdek félni magától a szextől, hogy nem lesz olyan mint ahogy képzelem saját magam miatt...bármit meg tennék, hogy újra vissza térjen az önbizalmam? Már másfél hete nem csináltam (rekord), csak egy szép lány az utcán, buszon képes ki készíteni. Nem csak abba az értelembe mert ha csak eszembe jut, hogy "Milyen lenne vele" nyomban elmegy a kedvem...Tippek? Szerintetek?

2018. febr. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát a napi 2-3 az kicsit sok tényleg.De hidd el,azzal jobban ártasz,ha nem csinálod.Jó karbantartani a szerszámot.Meg a sperma 2 hét után elhal a mellékherédben,szóval jó ha megmozgatod
2018. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan fiatalon a legintenzívebben kanos az ember és érzékeny nagyon ott lent, ez idővel csökken ha tetszik ha nem. Ez így szokott lenni. Több év különbség is lehet hogy kinél hogy van ez. Viszont itt ez is benne van hogy ezen izgulsz. Meg ne csak üzem szerűen verd ki, ha azt csinálod hanem fedezd fel jobban a tested mi a jó és ne az legyen hogy minél gyorsabban végezz! Továbbá mozogj, sportolj is!
2018. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem csinálod ennyi ideje? Haver hatalmas sz önuralmad. Én lassan 30 vagyok és én dolgozok a rudamon napi többször ha a kedvem úgy tartja és egy nővel meg teljesen más lesz hidd el
2018. febr. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nő meg a racsni teljesen más érzés, attól meg, hogy "nem lesz olyan" mint amilyennek elképzeled, "a testem minden sejtje táncot jár, meg egyesülök az univerzummal" baromságokat nyugodtan felejtsd el. Jónak jó, a kutya is szereti csinálni, csak az ember ilyen hülye, hogy ennyire túlhypolja. Úgy állj a dologhoz, hogy pont olyan érzés lesz, amilyet eddig nem éreztél és az egyik legjobb dolog, amit érezhetsz. Nyugodtan polírozhatod a bohócot, nem kell napi többször vagy naponta, de azzal semmi baj nincs, ha pár naponta csinálod.

31/f

2018. febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2018. febr. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!