Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért rossz ízű / szagú néha...

Miért rossz ízű / szagú néha a barátom pénisze?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt ilyen, az utóbbi időben jelentkezett. Nem is tudom mihez hasonlítani ezt a szagot de nem kellemes. Igazából ízre ugyanolyan. Ápolt, fürdik rendesen, ilyen probléma nincs. Néha fürdés után is érzem, tehát nem maga a pénisze kellemetlen hanem az előváladèk, ami jön belőle. Biztos ,hogy nem csal meg, nem kaphatott el semmit. Én sem voltam mással. Mitől lehet ez?

#pénisz #előváladèk
2018. febr. 18. 16:17
 1/6 anonim válasza:
Az sem mindegy hogyan étkezik, dohányzik e stb
2018. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzik, nem iszik. Az táplálkozása egészségtelen, csupa gyors kaja meg nem sokat eszik stb.. Viszont régebben sem nagyon volt ez másképp:/
2018. febr. 18. 16:26
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem mindig érezni, csak valamikor. Néha igen, néha nem. Furcsa. 26 éves amúgy.
2018. febr. 18. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
És a te nemi szerved mindig kellemes illatú ?
2018. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Help24 válasza:

Kedves Kérdező!


– A férfiaknál és a nőknél egyaránt előfordulója szokott lenni a hormonális sokak által nevezett „szag” amely normálisnak mondható. Mivel a leírtak alapján utalást tettél a fürdésre és az ápoltságra közel sem biztos annak valósága, hogy részletesebben mosakszik valaki a nemi szerve körül.


1): Férfiaknál sokszor a fürdés egy gyors „ide és oda is érje víz” aztán készen vagyunk elv működik. Mindazonáltal, a leírtak szerint ha párod esetében ez nem így van, és részletesen foglalkozik a tisztálkodással minimum 2 percet legalább, akkor gyakorlatilag nem kellene ilyen gondot okozzon hiszen a férfiaknál és mint említettem nőknél is teljesen természetes jelenség a hormonális „illat” ami az ondó termelésre adhat okot.


2): És nem szabad megfeledkezni, a belső vagy külső kezdetben szabad szemmel nem látható „gombás” megbetegedés tényezőjéről sem, ami sajnos a mai világban gyakori jelenség szokott lenni.


+ Megjegyzésként, ne feledkezz meg a fent említettről „hogy teljesen természetes ha ez a váladék hormon illatú és fehéres-szűrkéses sokszor átlátszó színű”.


3): Ha tartósan hosszabb ideje fennáll ez fajta „szag” gond, érdemes szakorvos véleményét kikérni és esetlegesen egy kisebb vizsgálat keretében kideríteni a probléma okának forrását ha már annyira zavaró jelenség, hogy az kellemetlen.


4): Életmódot megemlítve a gyorséttermi láncok által kínált termékek is befolyásolhatják azaz közre játszhatnak ennek a váladék „szagára”. A nem egészséges táplálkozás, erős egészségromláshoz vezet és amiről nem beszélnek, hogy az idő múlásával 10-15 év után jelentkezik a magas vérnyomás, és a magas szénhidrát tartalom miatt az ér-elmeszesedés kockázata is.


Nem szabad megfeledkezni a megtermékenyítési gondokról sem, ami szintén problémát fog okozni a későbbiekben erről is sok tapasztalati tényezőt láttam és hallottam már ami elkerülhető lenne, ha az emberek oda figyelnének a táplálkozási szokásaikra és igen kimerem jelenteni „hogy a nők tudják a legjobb rábíró akarat erőt nyújtani a férfiaknak” és ez mindig is így lesz. A túlzott cukros termékek szintén egészségromlást és cukorbetegséget is okoznak ezért fontosnak tartanám mindketten figyeljetek oda egymásra :)


Remélem tudtam Neked ezzel segíteni.


Üdvözlettel:

Help24


*Esetleges más gondokkal, problémákkal és egészséggel kapcsolatosan fordulj Hozzám nyugodtan akár itt a privátban és ha tudok megpróbálok segíteni Neked.

2018. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aszlan ***** válasza:
Na jo tudni hogy vannak normális emberek is itt.
2018. febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!