Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a súly/magasság normális?...

Ez a súly/magasság normális? (+további kérdések)

Figyelt kérdés

14F Súly:55kg/Magasság:160cm

Testalkat:közepesnél kicsit hasasabb (DE nem dagadt!)

Apa: Súly:85kg/Magasság:170cm

Testalkat:hasonló mint én

Anya:Súly:65kg/Magasság:160cm

Testalkat:közepes

FTes:Súly:80kg/Magasság:185cm

Testalkat:közepes


Már kezd idegesíteni az, hogy az osztálytársaim (8.o) folyamatosan a magasságom miatt szekálnak (utolsó a torna sorban)

Valamint folyamatosan arról beszélnek, hogy hnekik 20+cm a 8=D hát nekem meg 10 állva és még sajna nincs is sperma. :( Szerintetek ez mikor jön vagy mikor kezd el beindulni a növekedésem? (minden szempontból) Valamint nekem még nincs se hónaljszőröm se szakáll! (fanszőr már valamennyi van) Látom az osztálytársaimon hogy akkora hónalj kutyájuk van hogy szőnyeget lehet belőle fonni.

:(

Előre is köszönöm minden kedves válaszolónak!

(trollok kíméljenek)

(aki hasznosat/normálisat ír annak zöld thumbsup)



2018. febr. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Még bőven fogsz fejlődni, felesleges ilyesmin nyavalyogni.
2018. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Én is kb. ilyen magas voltam nyolcadikban (kicsit kevesebb kilóval), most meg a testvéredével azonosak az adataim. Igaz, hogy a szerszámom nagyobb volt valamivel (nem sokkal) és már volt spermám, de az meg mindenkinél változó, hogy mikor kezd el igazán serdülni vagy kamaszodni. És örülj neki, hogy még nem erősödik a szőrzeted, amitől mások igyekeznek megszabadulni! :)
2018. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából most meglepődtem mert sem pm-ben sem a válaszok közt nem volt troll, aki azért jön, hogy "FÚ DE KICSI XD". Kellemes csalódás! :)
2018. febr. 22. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát mivel apukád sem magas lehet nem fogsz túl magasra nőni,lehet hogy te is csak 170 cm magas leszel.Sajnos azt hogy ki mit örököl genetikailag azt nem igazán tudjuk befolyásolni.


Az osztálytársaid meg kamuznak a méretükkel kapcsolatban,ugyan is a felnőtt átlag méret mereven 12-16 cm,szerintem inkább 15-16 cm.

De magasabb,fejlettebb 13-14 évesek tehát akik olyan 170-174 cm magasak azok írtak ezen az oldalon igazából 13-14 cm,még felnőtt férfiaknál sem gyakori a 20 cm.A legtöbb fiú jó pár cm-t kamuzik,ne vedd őket komolyan.


Valószínűleg későn érő vagy,így lehet hogy csak 15-16 éves korod után fogsz akár megnyúlni és akkor fog a serdülésed felgyorsulni.


Fanszőr átlagban 12-13 éves kor elején jelenik meg,a hónajszőr az más kérdés,mert előfordul,hogy egyébként minden más téren fejlett fiúknál is sokszor 14 éves kor körül kezd nőni,a szakáll meg sokaknál van hogy csak 18-22 éves kor körül serken.


Igazából a fanszőrzet ami lényeges,az már a serdülés jele.Sperma miatt se aggódj,mert legkésőbb 16 éves korban a szervezetednek termelnie kell,tehát addig van még 2 év.


Ne foglalkozz velük,nincs veled semmi baj,kicsit lassabban fejlődsz.

2018. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És az nem baj hogy még ez az előnedv sincs? Mármint mikor maszturbálok utána van egy erős lüktető érzés (orgasm) akkor még ez az előnedv SEM jön. :(
2018. febr. 23. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,16 éves korodig normális.Későn érő vagy,orvosilag 16 éves kor a végső határ,ha addig se lenne spermád akkor endokrinológushoz kell majd menned.Nyugi van még 2 éved.2 év alatt rengeteget fejlődhetsz.
2018. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm! Huh...
2018. febr. 23. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.És nyugi.Majd eljön a te időd is.
2018. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem minnél előbb! :D
2018. febr. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!