Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég összejöttem egy lánnyal...

Nemrég összejöttem egy lánnyal, lefeküdtünk, egy -két nap mulva a farkam fején piros kis kiütések lettek, van mikor viszket, van hogy fáj, de nem vészes. Mi lehet ez? Van rá valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
Egy pár hete már volt ilyen, akkor elmult, legalább is azt hittem, most viszont több a kiütés.
2010. jún. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Gomba.
2010. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
... beszélgessünk a hüvelygombáról... XD amúgy valszleg Candida, a nők nagy százalékának van.
2010. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán ha elmennél vele orvoshoz..

Amúgy ezért (is) találták ki a gumit, miért nem használod?...

2010. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzőek is mondják gomba, a canesten krémformában is kapható, kenegeted pár napig és elmúlik. Tényleg sok nőnek van, ha egyszer elkapod, akkor immunis leszel rá. Pontosabban nem reagál olyan hevesen a szervezeted, piros ötty, viszketés stb.
2010. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy szifilisz vagy tripper...irány az urológus vagy a bőr és nemibeteg gondozó...a csajnak is szólj, ha egyáltalában tudod a nevét...és legközelebb, talán használj gumit...és az összes nemi partneredet küld orvoshoz
2010. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*küldd
2010. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45%
Ha csak gomba lenne az férfiaknál általában nem látszik és nem is viszket illetve nem minden esetben én úgy tudom!Szerintem is menj el orvoshoz az a biztos,mert,ha meg félrekezeled később nagyobb baj lehet belőle és a lánynak is szólnod kell,mert nála is gond van ezek szerint!Ez a baj,hogy mindenki mindenkivel összefekszik a mai világban védekezés nélkül és ezért van ez a sok szar...
2010. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy csak megjegyzem, hogy ezzel nem urológushoz kell menni, hanem a bőr és nemibeteg gondozóba.
2010. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meg húzz már gumit ha olyan valakivel fekszel le, aki nem évek óta a partnered
2010. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!