Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy a baj? Esetleg tapasztala...

Nagy a baj? Esetleg tapasztalatok alapján vkinek volna vmi ötlete?

Figyelt kérdés
a barátomnak kb. 1 hete fehér valami jön ki onnan napi szinten kis mennyiség ,de jön. volt dokinál ,megvizsgálták vettek töle kenetet lassan megvan az eredmény, de ötleteket várok mik lehetnek a problémák. benne felmerűlt az ,h én voltam mással és lehet vmit azért kapott el. de ez lehetetlen ,mert amióta tart a kapcsolatunk senkivel nem voltam rajta kívűl semmiféle nemi kapcsolatban. tehát részemről ez tuti kizárt. azt mondja semmi fájdalom ,viszketés ,vagy egyéb jelek csak az ,h vmi jön belőle kicsit.nem mindennapi a kapcsolatunk ezt csak azért írom ,mert talán segíthet 3hete voltunk utoljára együtt, nekem tuti ,hogy nincs semmi bajom rendszeresen járok a nőgyógyászhoz, igen erre jött ,h olyan is lehet amit nem vesz észre ,de szerintem ha nála gond van és nálam is lenne azt észre vette volna. magamban teljesen biztos vagyok hiszen azt tudom ,h nem voltam mással és bajom sincs. abban is szeretnék az lenni ,h ő sem volt mással. tehát ezt kizárva lehet vmi gondja és nála ez azt mondta max 1 hete van. nekem meg azt mondták ha tőlem lenne vmi baja az max 1héttel utána már kijött volna rajta nem 2hét pár nap után..
2010. jún. 8. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy te tünetmentes vagy, még hordozhatod azt a valamit (pl. a gonococcus baci ilyen).

Olvasd el ezt a cikket, lehet találsz benne valamit, ami a párod tüneteire vall. [link]

2010. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. nem semmi ilyen. az ég világon nincs semmi baja ez alatt az egy hét alatt csak annyi ,h vmi fehér nagyon kis mennyiségben jön. tisztában vagyok azzal ,h tőlem is lehet valami, de ezt hogyan rágjam a fejébe ,h nem azért mert lettem volna mással és azáltal kapott valamit hanem bármi más oka lehet. szinte meg van győződve ,h ha tőlem vmi az csak is azért ,mert én mástól szedtem össze.
2010. jún. 8. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Attól még, mert nem volt mással nemi kapcsolatban, elkaphatott volna akár Ön is betegségeket (pl gomba, bekteriális fert. stb.) például nyilvános wc-n koszos kézzel való tamponbehelyezés esetén stb.

Jobbulást dr Dav

2010. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!