Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a farkam miután...

Miért fáj a farkam miután kivertem?

Figyelt kérdés
Mindennap 1 szer verem ki , van hogy kihagyok 1-2 napot de ez a stabil. Már a legelső verés óta tapasztalom hogy , ha kiverem akkor utana nem tudom kiverni vagy 20-30 percig, mert fáj ha elkezdem húzogatni . Ez miért van ? Még nem szexeltem ezért nemtudom hogy lehetne-e hátrány. Másrészt a makkom is erzekeneny , tehát fáj ha hozzáérek. Vagyis inkább kellemetlen. Lehet összefüggés a 2 között??

2018. febr. 27. 18:47
 1/7 anonim válasza:
39%
Nincs erekcional veletlen eszreveheti korben elfeheredes ? Vagy amikor hatra huzod lassan milyen?
2018. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondod, hogy minden nap egyszer vered ki, így számomra értelmezhetetlen, amit utána írtál ("ha kiverem akkor utana nem tudom kiverni vagy 20-30 percig"), mert nem értem, miért akarnád rögtön megismételni. Azért van, mert nem minden pénisz bírja az azonnali "újraélesztést". A makkod érzékenységével nincs összefüggésben szerintem.
2018. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen normalis minden , ezért furcsálom a dolgot. Anno 5 éves koromban betúrósodott és ezért dokihoz kellett menni aki megoldotta és hátra húzta . De silány emlékeim arra utalnak hogy még az előtt is fájt ,ha hozzáértem .
2018. febr. 27. 19:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarnám rögtön ismételni , hanem csak azt mondkm higy akkor az egész farkam érzékennyé válik. A makkomat még mindig nemértem , lehet elmegyek egy urulógushoz hátha tud rajtam segíteni
2018. febr. 27. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Az orvos biztos hamarabb tud rajta segíteni, mint az itteniek, akik csak arra hívják fel a figyelmedet, hogy a "szexualitás kategória" hány éveseknek látogatható...

Szerintem tedd át a kérdést a "Férfiak egészsége" rovatba, ha további válaszokat remélsz, de igazi megoldás mégis inkább az orvos lenne, ha valami komoly gondot érzel. Ugyanakkor teljesen normális, hogy elélvezés után érzékenyebb a makkod.

2018. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Szeeintem sokan nem jól ertelmezik

Te most arra gobdolsz hogy kivered utána akarnád még és fáj? Hát persze utána várj ne rögtön akard megint mivel érzékeny

Sok pasi ezért nem tud egymás után 2x elmenni mert nem áll fel nekik és az első után érzékennyé válik idő kell mig újra lehet

2018. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Semmi baja a farkadnak, tök normálisan működik.

Masztizz sokat, csökkenni fog az érzékenysége.

2018. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!