Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetnek ezek a pöttyök...

Mitől lehetnek ezek a pöttyök a makkomon?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mióta áll ez fent, de nem mindig volt ilyen. A helyzet úgy áll, hogy a makkom alsó részén vízszintes kiterjedésben fehér kiütések/pöttyök vannak, nem teljesen körben, a felső oldalon inkább, olvastam, hogy ebből van ártalmatlan "fajta" is, csak nekem nem kifejezetten a peremen meg alatta van. Nem fáj, nem viszket, nem is érzem, hogy lenne szaga. Pár napja elkezdtem canestent kenni rá, de nem igazán látom, hogy csökkent volna a hatása. Mi lehet? 19f
2018. márc. 11. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kend Canestennel! Az gombásodás elleni krém, nem használ a pöttyökre.

Nem értem ugyan, hogy hol vannak és milyenek ezek, de az tutti, hogy a Canesten nem fogja eltüntetni.

2018. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 naphtha ***** válasza:
Szia! Olyan létezik, hogy túltermelő mirigyek vagy mi a tosz. Nekem valami ilyesmit mondott annó az orvos...azzal nincs semmi probléma.
2018. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tini vagy fiatal felnőttkorban sok férfinek előszokott jönni egy kis esztétikai hiba pearly peanly papules(ppp),kis fehér,pattanáshoz hasonló mirigyek jelennek meg a makkon,ez csak esztétikai hiba,nem betegség,sajnos ha zavar akkor csak lézerrel lehet orvosi segítséggel eltüntetni,ha nem zavar nem kell tenni semmit,csak elfogadni,sok férfinak van.
2018. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz, enyhe balanoposthitis, tehát a fitymám van begyulladva, úgyhogy elvileg a pöttyök is emiatt vannak, 4-5 napig kamilla + betadine kenőcs, remélem megjavul, köszi a válaszokat!
2018. márc. 17. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!