Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi ideig lehet bírni...

Mennyi ideig lehet bírni maszturbáció nélkül?

Figyelt kérdés

Mennyi az az idő, ami maszturbáció/szex nélkül még egészséges. A maszturbáció teljesen tönkretette a péniszem érzékenységét.

Van esetleg itt olyan, aki hasonló cipőben jár?



2018. márc. 15. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan tette tönkre? Korod?
2018. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A maszturbáció vagy az aktív nemi élet nem jár a pénisz érzékenységének elvesztésével. Ha ilyet tapasztalsz, fordulj orvoshoz!
2018. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Túl sokszor, túl erősen csináltad? Akkor lehet nem ártana egy kis szünet.
2018. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudod annyiszor csinálni, hogy kárt tegyél benne. A bűntudatot meg felejtsd el. Mindenki csinálja. Vérmérséklete szerint. Max, aki még ehhez is ostoba, az kihagyja.
2018. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Ha úgy érzed, jót tenne egy kis szünet, nem kell aggódnod: a spermának ugyan fontos, hogy időnként kijöjjön, de ez meg fog történni magától, éjszakai magömlés keretében, ha szükséges. Szóval tetszőleges ideig megtartóztathatod magad, egészségügyi kockázata nincs.

2018. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Túl sokszor, túl erősen, igen. Jelenleg 64 napja nem csináltam. A kérdés arra vonatkozott, hogy a "nem ürítés"-nek lehetnek-e kockázatai (pl. megnagyobbodott herék). Éjszakai/spontán magömlésem sosem volt, előbb elkezdtem maszturbálni ugyanis gyerekként.
2018. márc. 16. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz bajod tőle, de gondolom, hamarosan fogod érezni, hogy akarod, ennyi idő után.
2018. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
40 napig
2018. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenkinél más. Volt, hogy két hónapig nem nyúltam magamhoz. Simán tarthatott volna ez tovább is, nem is voltam igazán kiéhezve hanem csak úgy miért ne alapon kezdtem el csinálni ennyi idő után. Nem tudom, hogy nálam mi az elméleti határ, de nem tartom kizártnak, hogy akár félévig is kibírnám.
2022. nov. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!