Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen lassú a nyugalmi...

Miért ilyen lassú a nyugalmi pulzusom?

Figyelt kérdés
Kb 10 éves korom óta a nyugalmi pulzusom 50 körül van. Éjjel még lassabb, volt hogy 40-ig lement. Vérnyomásom tökéletes, rosszul nem vagyok sose, se szédülés semmi más problémám nincs. Normális ez, hogy ennyire lent van a pulzusom nyugalmi állapotban? Napközben általános tevékenységek közben 60-70 között mozog. Köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 18. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Sportolsz? Akkor teljesen normális az ilyen alacsony nyugalmi pulzus.
2018. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, akkor régebb sportoltam rendszeresen mikor észrevettem, de már hosszú évek óta nem sportolok rendszeresen, csak néha néha!
2018. márc. 18. 15:12
 3/7 anonim válasza:

Mert nem pénztáros vagy egy áruházban kretén vevőkkel behavazva:DDD


Talán inger nélküli az életed...a víz is akkor háborog, ha belelépnek vagy fújja a szél.

2018. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abnormálisan alacsony. Kardiológián vizsgáltasd ki magadat!
2018. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Üzemvezető vagyok egy cégnél. Elég stresszes meló sokszor :D van feleségem, kisfiam, és minden. Van azért stressz is, és mindenből elég. Nem inger mentes az életem hala a tyukoknak :D
2018. márc. 18. 16:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam már kardiológián 5-6 éve sportorvosnál, akkor is teljesen rendben volt minden, csak akkor nem mondtam hogy nyugalmi állapotban 50koruli a pulzusom :D ott fekve persze volt vagy 80-90 mert nem szeretem az orvosokat :D
2018. márc. 18. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet nézték? Az alulműködés okoz alacsony pulzusszámot. Egy vérvételből ki tudják mutatni.
2018. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!