Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök a makkon?

Piros pöttyök a makkon?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne hogy szexeltem a barátnőmmel ez volt az első alkalom, gumit nem használtunk ő és én is kb. fél éve voltunk utoljára partnerrel, ő nemrég volt nőgyógyászaton elvileg semmi baja. Viszont nekem az aktus utáni reggelen megjelent pár piros pötty a makkomon és az alatt ha lehúzom a bőrt. Ez most akkor fertőzés ami a két flóra találkozása miatt jött ki vagy csak sima gomba ami neki nem okoz tüneteket? Nekem amúgy esztétikai okokon kívül nincsen bajom, nem viszket. Szerdán voltunk együtt múlt héten péntek óta kenegetem magam canestennel kicsit javult a helyzet azóta eltelt 3,5 nap. Ha egy héten belül nem múlik el akkor menjek el vele bőrgyógyászatra?

2018. márc. 20. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet gombád van,canesten krémet kb 2 hétig érdemes használni,napi kétszer reggel és fürdés után.Ha nem tűnnek el pöttyök akkor urológushoz vagy bőr és nemi beteg gondozóba tudsz menni,előbbibe gyorsabban be tudsz jutni,beutaló oda nem kell.
2018. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 M - 62 válasza:
Nekem is volt ilyen problémám ! Kb : 1 -éve nem volt partnerem , majd arra lettem figyelmes , hogy egyre gyakrabban viszket a péniszem ! Aztán megnéztem , hogy mi lehet vele! Hát nekem is tele volt a makkom , még a bőr alatt is piros pöttyökkel! Nagyon viszketett és égett ,iszonyú érzés volt ! Elmentem orvoshoz , ahol egy fiatal csinos asszisztensnő volt mellette , gondolhatod milyen érzés volt !? Halkan feleltem a dokinak , mire a doki hangosan mondta a hölgynek , az úrnak péniszgombája van ! - a hölgy nevetett halkan a doki meg mosolygott ! Aztán írt nekem is canesten - oldatot , azzal kenegettem két hétig , mire elmúltak a tünetek ! Később is kialakult , egyszer kis híján véget vetett egy komoly kapcsolatomnak , de a mai napig is újra és újra kialakul , ha kell akkor 5 - év múlva , de mindig jelen van, bennem van !!!
2018. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!