Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja eszleltem hogy ha...

Pár napja eszleltem hogy ha hátra húzom kb a közepe felé a péniszemen van egy fehér csík szinte teljesen körbe ami keményebb is, és fáj ha addig hátrahúzom hogy az feszülne, mi lehet az?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kép róla nem tudom mennyire latszik

F25


2018. márc. 24. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
sok volt a kézi munka és kicsit begyulladt, pihentesd és elmúlik
2018. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss ***** válasza:
2018. márc. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem volt kézimunka részemről az elmult időkben vagy a párom csinalta oralisan +kezzel vagy normál aktus volt

És attól lehet ilyen fehér csík körben ami picitt keményebb is s fájdalmat Okozhat? Ez gyulladás lenne?

2018. márc. 24. 01:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Második kommentelő az mi lehet?
2018. márc. 24. 01:36
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

A második kommentelő képei nagyon hasonlítanak a tiédre. Kicsit utána olvastam mi is ez.


Ez egy bőrbetegség ami a nemi szervek nyálkahártyáját érinti. Mindenképpen fordulj vele bőrgyógyászathoz mert ennél megeshet hogy fitymaszűkületed lehet és azt csakis körülmetéléssel lehet majd megoldani.

[link]

2018. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A makk peremén lévő pöttyöket is érdemes lenne megnézetni. Valoszínűleg valami fertőzést kaptál el.

Szerintem addig ne szexelj amíg orvos nem látta.

2018. márc. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os válaszolónak üzenem, hogy azok a foltok fordyce foltok amik természetesek, mivel valójában "zsír" folt. Valakinek van, valakinek nincs, ha esztétikailag zavar valakit akkor lelézerezteti, ha nem zavarja akkor éli tovább az életét.
2018. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!