Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek le borotvaljam?

Szerintetek le borotvaljam?

Figyelt kérdés
Hetfon megyek majd statusz vizsgalatra, es megnezik a peniszem. Meg nem borotvaltam egyszer se, mert nem volt ra meg ugy "alkalom". Hogy most akkor hogy menjek el hetfon? Ki hogy volt ilyenkor? 16/F
2018. márc. 24. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatra? Azt miért kell?
2018. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat sulibol megyunk, csak siman annyi h megfogjak, megtapizzak h rendbe e minden. Ez egyszer van.
2018. márc. 24. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezért leborotválni.
2018. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Minek borotválnád? Nem a fazont nézik, hanem azt hogy minden rendben odalenn! :D


Meg most komolyan, nincs még elég kisfiúnak látszó felnőtt manapság? :D

Inkább örülnél, hogy végre neked is szőrös...

2018. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell leborotválni,ha meg nagyon dús a szőrzeted és zavar akkor elég rövidre vágni.

Suliba nálunk nem volt vizsgálat,meg csak urológusnak mutatnám meg.

2018. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne.
2018. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekunk nyolcadikban volt ilyen. Akkor mar nekem is szoros volt, bar en lany vagyok, es rettegtem ettol, bar lehet, hogy fiuknal ez maskepp van.


Nalunk a vedono megkerdezte, hogy belenezhet-e a bugyimba, es en akkor 14 evesen ezt olyan szornyen kinosnak talaltam, hogy nem engedtem meg neki.


Azota persze semmi ilyesmi gondom nincs, de akkor ott nagyon kiszolgaltatottnak ereztem magam, pedig biztos oka van, hogy meg kell nezniuk.


Nem kell leborotvalnod! :)

2018. márc. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam ilyen vizsgálatról, de persze az is lehet, hogy létezik. Viszont a szőrtelenítést ne ez befolyásolja, hanem az, hogy te hogy érzed jobban magad és milyennek találod így vagy úgy.
2018. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!