Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás, ami nem múlik el....

Pattanás, ami nem múlik el. Van rá gyógymód?

Figyelt kérdés
Már kb. Egy hónapja van egy pattanás a cerkám tövénél, ami nem múlik el és nem is lehet kinyomni. Esetleg betokosodott? Történt már valakivel hasonló? Egy orvost kérdeztem eddig, azt mondta, elmúlik (ez volt 3 hete). Van rá valami gyógymód/krém?

2018. márc. 26. 22:30
 1/1 anonim válasza:

Biztos, hogy pattanás? Simán lehet benőtt szőr is. Azt javaslom, hogy borotváld le (ha nem borotválod rendszeresen) vagy csak rövidítsd le a szőrzetet és keress szőrszálat ott, amit csipesszel kihúzhatsz! De csak lassan és készülj fel arra, hogy fájni fog és vérzeni fog picit.

Nekem is volt ilyen az ágyékomon, többször is, de nem látszódott belőle szőrszál, csak vörös volt. Kinyomni nem tudtam, ezért fertőtlenített tűvel átszúrtam a tetejét, kinyomtam a vért és amikor kikandikált a szőrszál, óvatosan kihúztam, majd fertőtlenítettem 70%-os alkohollal. Pár nap múlva elmúlt. Arra vigyázz hogy a szőrszál ne szakadjon el! Remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!