Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez vajon gomba lehet?

Ez vajon gomba lehet?

Figyelt kérdés

A makkom vörösesen el van kicsit színeződve, és pár napja fehéres, folyós anyag van rajta ha hátrahúzom. Egy része könnyen lejön, de egy része nehezebben szedhető le a makkról. Néha úgy érzem kicsit mintha viszketne is, de nem vészes, olyan szinten, hogy nem tudom eldönteni bebeszélem-e magamnak vagy tényleg. Egyébként nem fáj, ha hátrahúzom meg semmi ilyesmi. Ez gomba lehet vagy valami más? Antibiotikumot szedek, ez okozhatja esetleg a megnövekedett termelődését ennek a fehéres anyagnak?


Illetve szerintetek mit kéne erre használni, hogy elmúljon? Canestenre gondoltam, egyéb ötletek? Első körben meg szeretnék próbálkozni magamnak valamilyen megoldással, csak ha nem sikerül, akkor akarok orvoshoz fordulni.


2018. ápr. 17. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Igen az, es az antibiotikumtol sajnos kijohet!:/ vegyel Canestent :)
2018. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még valaki? Első miért lett lepontozva?
2018. ápr. 17. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert egyesek ezen elvezkednek..:D

Szerintem az a bajuk,hogy irtam Canestent vegyel. Mert sokan ellene vannak.. De egy probat meg er.. es csillapitja a viszketest. Ha meg mar lepontoztak akkor miert nem irtak ide azt,hogy szerintuk mi a jo? Okosak..:D

2018. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!