Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak a korulmeteles, mint opcio?

Csak a korulmeteles, mint opcio?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok.Enyhe,relativ fitymaszukuletem van.Lankadt allapotban hatra tudom huzni a bort, es nem faj, merev allapotban nem tudom, illetve nem is eroltetem mert egy gyuru szoritasat erzem a makkom alatt.Elmentem urologushoz, aki nem viszgalt meg rendesen, a sok "betegre " hivatkozva surgette a vizsgalat folyamat, kb annyi volt hogy letoltam a boxert, ranezett, es gondolkodas nelkul ravagta hogy korulmeteles.Nem kerdezett semmit, a panaszaimat vele kapcsolatban, es elmondani sem tudtam , hogy mik a panaszaim/"elmenyeim" vele kapcsolatban. Annyit kerdeztem,hogy mas megoldas van e ra,szerinte nincs ra(amit nem ertek,hiszen meg sem vizsgalt rendesen, csak ranezett) nekem nagyon ugy tunt, hogy mindenkeppen korul akar metelni, amolyan beleszarok az a legegyszerubb mod ra aztan levan rolam a gond. Gondolkodasi idot kertem(ami azota is tart) es eljottem onnan. Mindenkeppen elakarom kerulni a teljes korulmetelest, es olvastam,hogy rengeteg plasztikai mod van ra, ami nem ennyire barbar mint a korulmeteles(allitolag utobbi csak extra sulyos helyzetben) . Valltig allitjak nekem,hogy ha enyhe, ha durva a fitymaszukulet azt metelni kell.de nem akarom elhinni. A kerdesem a kovetkezo:

-Igaz, hogy kapasbol csak a meteles johet szoba?(mivel olvastam h sok orvos felsem dobja a tobbi opciot csak ezt)

-illetve kernem,hogy akinek volt fitymaszukulete, es NEM(!) korulmetelessel kezeltek azt,ill hoztak helyre, KEREM SZEPEN cafoljon ra.

Vegso elkeseredesemben irok, ugyanis nagyon sok mindent lehet olvasni a neten.

Van tehat olyan, hogy helyrehozzak korulmeteles nelkul? Koszonom elore is a valaszokat!



2018. ápr. 18. 20:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat sikerult meghagyni, korulbelul csak a teteje lesz kint a makkomnak, nagyjabol a fele lett eltavolitva, egyenlore nem tudom viszont megallapitani,mert meg fel van duzzadva a fitymam. Az orvos azt mondta nem sok valtozas lesz eszreveheto ha begyogyul, nyilvan azon kivul, hogy a makkom teteje , illetve a hugycsonyilas ki fog latszani. A lenyeg az volt,hogy a legjavat a fitymamnak meg tudtam tartani. Ez volt szamomra a legfontosabb. Es eleg szomoru,hogy ha nem ismeros az ember akkor szarnak ra, es egybol teljes korulmetelest javasolnak, pedig nalam nem volt indokolt. Az orvos nevet ha nem haragszol meg, nem szeretnem leirni, es nem azert mert nem szeretnek segiteni masoknak, csak nem szeretnem,hogy itt szerepeljen. Egyebkent a Szent Gyorgy korhazban a gyereksebeszeten foorvos.
2018. máj. 12. 11:25
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok,jól tetted hogy felkerestél egy másik orvost is,jobbulást kívánok és mielőbbi gyógyulást!
2018. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2018. máj. 12. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!