Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Őszülés ellen lehet valamit...

Őszülés ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok és napról napra egyre több őszhajszálam van.Valamit tudok ellene tenni? Tudom,hogy genetika miatt őszülök mert apám már 20 éves korára teljesen ősz volt. Ez a pár őszhajszál nem tűnik igénytelennek? Sötétbarna hajam van.

2018. ápr. 19. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A melanin termeléshez réz kell, ha esetleg rézhiány okozza, akkor Béres csepp vagy valami hasonló, nyomelemeket tartalmazó készítmény. Aztán vagy használ, vagy nem. Annyi biztos, hogy a nyugodt életmód késlelteti az őszülést.
2018. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszülés szexi
2018. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igenytelennek semmikepp sem tunik. Ha nagyon zavar fesd be. De szerintem egy par szal osz hajszal nem oszt nem szoroz. (Bar hozzateszem engem nem zavar ha valaki ősz)
2018. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen a hajszíned és milyen sampont használsz, Kérdező?
2018. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, sötétbarna... :D Bocs, ezen átsiklottam! :D

Na de hajmosáskor milyen termékeket használsz? És azokat hogyan alkalmazod?

2018. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fa,axe meg amelyiknek az illata tetszik :D Egy tusfürdőt használok mindenhova :D
2018. ápr. 19. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szelénhiány is okozhatja esetleg. Próbáld ki, hogy ha két-három hónapon át szedsz napi 200 mcg szelént (organikusat vegyél, az jobban felszívódik), akkor jobb lesz-e a helyzet.
2018. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!