Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen piszoár van valahol...

Ilyen piszoár van valahol Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Ilyen piszoárral találkozott már valaki Székesfehérváron? Ha igen, hol?

[link]


Illetve, hol találhatóak nyílvános wc-k Székesfehérváron?

Egy appot akarok csinálni, ehhez kellenének az infók.



2018. máj. 4. 00:42
 1/5 anonim válasza:

Hasonló vizeldét használtam már, de ott lent a földön volt a vályú, nem ilyen magasan.

Nyilvános wc-k a puszpályaudvaron, vasútállomáson, bevásárló központokban (tesco, auchan, mediamarkt), orvosi rendelőkben vannak. Önkormányzati, állami hivatalokban, ahol van ügyfélszolgálat.

Egy önkormányzatiról tudok, az a Várkörúton van a Romkert mellett.

2018. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi jöhetnek még, kommentek.

Az autóbuszállomáson voltam egyszer (szerencsére csak egyszer), na ott olyan bunkó az a pali (wc-s bácsi, akinek fizetni kell), majdnem csak visszabaszta hozzám a visszajárót, mert meg mertem kérdezni mennyibe kerül a wc használata. Nagyon flegma volt, többet oda soha, inkább a mellette lévő kocsmába megyek be, ha épp sietnem kell.

Zichy ligetben is van nyilvános wc, ha jól tudom, de mikor arra jártam zárva volt. Ez fizetős? Milyen a hely, higiéniailag? tiszta?

2018. máj. 4. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A pár évvel ezelőtti felújítás előtt ilyen volt a vasúti pályaudvar piszoárja, másikról nem tudok.
2018. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A belvárosban a Várkörúton, a városházánál és a Zichy ligetben van önkormányzati nyilvános vécé. Ezeken kívül az Alba Plázában, a Fehér Palota üzletközpontban, az autóbusz-állomáson. Szerintem a belvárosban ennyi. A város különböző részein ami még eszembe jut az a "nagyteszkó" (Aszalvölgyi úti Tesco hipermarket), az Auchan Korona (ez a fehérvári Auchan hipermarket neve), a Park Center (ami pár hónapja Zone Bevásárlópark), a Budai úti és a Balatoni úti Intersparok, Piac téri, Lövölde utca, Szent Flórián körúti McDonald's, Jancsár utcai (vagy Balatoni úti?) Burger King, Auchan melletti KFC, és persze más éttermek, kajáldák, lehetne ezt sorolni.
2018. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Honvédségi uszodában ilyen van.
2018. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!