Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Intim szőrtelenítés után...

Intim szőrtelenítés után kiütések?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete leborotváltam az intim szőrzetem, és piros kiütések jelentek meg (gondolom kipattogzott a bőröm) viszont ezeknek egy része azóta sem tűnt el. Mit tehetnék?

Canestennel és after shaveval próbáltam kezelni. Az elején nagyon viszketett is.


2018. máj. 13. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy túl éles volt a borotva, vagy pont az ellenkezője..


ha svédcseppel bedörzsölöd a borotvált helyet, majd hintőport, vagy körömvirág-kenőcsöt kensz rá, akkor semmi nyoma nem marad.

egy-két óra múlva lemosod testmeleg vízzel, oszt jónapot.

2018. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden borotva jó. Próbálj másikat. Sokadikra tapasztalod ki mi lesz a jó.
2018. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el,akkor urológushoz vagy bőr és nemi beteg gondozóba menj el, az is lehet hogy a borotvád nem volt tiszta és valami fertőzést szedtél össze,na én pont ezért nem tartom jónak hogy az intim területet borotválják,másnap úgyis újra nő ki a szőr és csak kipattoghatsz és szőr tüszőgyulladást szedhetsz össze,bőven elég lenne ha csak jó rövidre levágtad volna.


Jobbulást,ha 2 hét múlva sincs javulás akkor menj vele orvoshoz,akkor ez valami komolyabb

2018. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!