Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dr. Fekete Ferencről mi a...

Dr. Fekete Ferencről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várnék elsősorban választ akiknek van személyes tapasztalata Vele.
2018. máj. 15. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Erősen körülmetéléspárti urológus, profi praxisa van, elég drágán dolgozik, ellenben rutinos. Viszont rövid féket van hogy rövidnek hagy.
2018. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Júliusban műtött ,szóval közel 1 éve . Kismértékű szűkületem volt , először elmentem TB alapon vidéki kórházba rövid fék gyanújával másik orvoshoz . Megműtöttek kórházban , de rettentő csúnya munkát végzett , továbbra sem javult a szűkületem. Ezután rávettem magam ,hogy kerül amibe kerül hozzuk helyre ezért kerestem Pesten egy profi magánorvost.


Közel 100km-re lakok ezért emaileztem vele ,ahol baromi közvetlen és rendes volt , mindenre válaszolt . Egyeztettünk műtétre időpontot, viszonylag gyorsan tudott fogadni kb 2 héten belül.


A magánrendelője , igazából egy magánklinika , szóval az a rész Budán tele van magánrendelőkkel . Bementem , egy középkorú recepciós fogadott , elkérte az irataim , majd bekísért a váróba ( maga az egész egy panel lakásból van kialakítva ) . Kijött az orvos , behívott a rendelőbe , megnézte hogy mi a helyzet , kikérdezett , megkérdezte mit szeretnék , milyen körülmetélést csináljon én csak annyi mondtam hogy használható legyen mert rengeteg problémám volt vele.


Eltelt kb 10 perc , behívott a műtőbe . ( Van 1 orvosi rendelős ágy , lámpák , függöny , meg ami még kell a műtéthez . Beadott pár érzéstelenítőt ( az 1. 2.-at éreztem , de nem vészes , igazából olyan mint ha máshova kapnál szurit csak kínos helyen van ) , elhúzta a függönyt a hasamnál és elkezdte a műtétet . Semmit nem éreztem , lézerrel dolgozott semmi szike nem volt . Kicsit égett szag volt bent . Egész műtét közben beszélgetett velem , közvetlen volt . Összesen a varrással együtt 30 percet töltöttem a műtőben , de nagyon gyorsan eltelt . Az öltést amikor csinálta kicsit kellemetlen volt de kibírtam . Szóval lényegében volt 30 percnyi kellemetlen élményem ahol kb 2l vizet kiizzadtam , de teljesen rendbe jöttem és azóta aktívan használom a szerszámot .


Műtét után rárakott ilyen kis gézpólyát , vizelni gond nélkül tudtam , járással se volt baj , szóval mintha semmi se történt volna . 20 percig ültem a váróban , utána megint behívatott ránézett mégegyszer , elmondta az instrukciókat miket kell csinálnom , adott 1 nyomtatott lapot amin ezek szerepeltek , kifizettem és távoztam . E-mailben továbbra is tartottuk a kapcsolatot ha valami nem stimmelt vagy kételyeim voltak . Ja és kontrollra is elmehetsz 3 hét múlva ha szükséges , de én visszamondtam mert minden a legnagyobb rendbe volt.


Szóval a lényeg drágán dolgozik , de cserébe tutira nem lesz gondod vele . Nekem megérte mert mindig gondom volt a péniszemmel ,hol letapadt a fityma , hol a fék stb... Ez volt a legjobb megoldás , és azóta boldog életet élek .


20/F

2018. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy zalott
2018. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!