Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan problémám lenne hogy a...

Olyan problémám lenne hogy a saját arc szögön ki kezdi a szám szélét mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Annyira durva a szőröm hogy ahogy nő szúrja a szám sarkat ami vörós és még van amikor varas is és a borotvát nem bírja a bőröm hajnyiroval borotválkozok ..23 evés vagyok szóval nem pihe szőrről beszélünk már

2018. jún. 2. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld epilátorral!
2018. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akármennyire is időigényes, én azt tettem, hogy sok áztatás(szőrpuhítás)után egy kiváló minőségű, tényleg nagyon éles pengéval rendkívül óvatosan, szinte szálanként húzom le..erős fény kell a tükörnél, az is sokat segít...azontúl a borotvát igen forró vízben öblítem, állandóan tisztítom.


előtte-utánna svédcseppes törlés, és ha megszáradt körömvirág kenőcs vékonyan(a német tégelyes)


tudom, hogy nem ilyen egyszerű, de az biztos, hogy baromi lassan kell csinálni végtelen türelemmel.


timsó legyen kéznél.

2018. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bök,lehúzod,ez csak 1 fél másodperc.Én így csinálom.
2018. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!