Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha ilyen kicsi?

Normális ha ilyen kicsi?

Figyelt kérdés

Felizgulva 15 cm, amivel az égvilágon semmi problémám sincs, de nyugalmi állapotban olyan mint egy mikropénisz.


Az öltözőben ha véletlenűl méglátom valakinek, akkor neki nem szokott ilyen pici lenni nyugalmi állapotban. Inkább olyan méretű mintha fellene állva, csak egyátalán nem kemény, rugalmas.


Én még ilyet nem tapasztaltam. Nekem vagy nagyon kemény megmozdíthatalan vagy pedig mikropénisz nagyságú nyugalmi állípotban.


Ez azt jelenti, hogy az öltözőben akiket láttam félig felvannak izgulva vagy az a furcsa hogy ha valakinek nyugalmi helyzetben 2-3cm és erekciónál meg hírtelen felmegy 15re?


18/F



2018. jún. 16. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nyugalmi állapotban senkit nem érdekel a farkad mérete. Az a lényeg, hogy állva mekkora. 15 cm tökéletes.
2018. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Úgyis felállva használod.
2018. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Akinek nyugalmi állapotban kicsi a pénisze, azt úgy hívják, hogy vérpénisz, akinek meg nagy (ny. állapotban) azé húspénisz. Ha merevedéskor 15 cm az teljesen jó szerintem.
2018. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Kicsit megnyugodtam.


Azoknak akik privát üzenetet küldtek: Nem fogom átküldeni, hogy hogyan nézki. Szerintem ez a kérés kicsit túl mutat a segítőkész hozzáálláson.

2018. jún. 19. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális.Csak sajnos neked vérpéniszed van,ez kellemetlen tud sokszor lenni és ritka,picit ernyedten is számít a pénisz mérete ,hiszen 90%-ban az emberek így látják elsőre, pl ha egy úszodàba àtöltözöl,de még csaj esetén sem fog egyből felállni.Néha kellemetlen tud lenni,hisz vannak akik nem tudjak mi az a vérprnisz egy öltözőbe cagy zuhanyzóba meglàtjàk megy a cukkolás egyből.Persze ez az eszetlenekre igaz csak.


Annyit tesz a vérpénisz, hogy nyugalmi állapotban kicsike a pénisz,de ha feláll többszörösére nő.


A többieknek meg húspénisze van,annyit tesz hogy ernyedten is egész nagy van nekik akàr 10-12 cm,de ha felàll akkor csak pár centit nő ès mondjuk 15-16 cm lesz.

Kinézet szempontjàból jobban néz ki amikor ernyedten is a test arányaihoz igazodik a nemi szerv mérete,tehàt akkor se picike.


De senki se tehet róla ha vérpénisze van

2018. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!