Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az öcsém évek óta cigarettázot...

Az öcsém évek óta cigarettázott. Most nagyon megfázott ráadásul, és asztmás lett. Használni kell minden nap sprayt. Spiriva és Aliflus -t. Kérdésem asztmából meg lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
Vagy egész életében asztmás lesz ?
2018. jún. 19. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Úszással ( főleg mell, és gyors), Buteykó módszerrel karban tudja tartani. De a cigit el kell hagynia!
2018. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ebből tanult ! A cigarettát örökre abbahagyja .. megfogadta. Én már évek óta mondtam neki tegye le fejezze be a cigarettázást. 62 éves. Az a szerencse , hogy itt Észak-Olaszországban került kórházba az ellátás és a szerviz magas színvonalú. Hegyen vagyunk/ 1260 m / 3 hétig gyógyszert írtak neki és aerosolt de nem javult . aztán annyira fulladt hogy a kórház sürgősségi osztályára vitte a mentő . Fél úton találkoztunk egy másik sürgősségi autóval szakápoló ... aki a 200 / 110 vérnyomását lehúzta. Itt az ellátás ... hát nem tudom mi történt volna ha otthon vidéken .....
2018. jún. 19. 13:31
 3/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Véletlenül idekeveredtem.

Remélem jól vagytok!

2020. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem fiatal srácok vagytok. A felnőttkori asthmát nem lehet kinőni, de ahogy az első válaszban írtam, karban lehet tartani. Én is remélem, hogy jól van a testvéred!
2020. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!