Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha korábban kezdtem volna el...

Ha korábban kezdtem volna el az önkielégítést akkor nagyobb lenne a péniszem?

Figyelt kérdés

15 évesen csináltam először. Ha korábban kezdtem volna, és gyakrabban csináltam volna akkor nagyobb lenne? Azért gondolom ezt mert akkor nyúlnak a barlangos testek, meg elélvezéskor telítődik igazán vérrel.


14 centi mereven.


2018. jún. 21. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennél nagyobb.
2018. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a biológával foglalkoznál, akkor nem ke´rdeznél ilyen butaságokat!
2018. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem lenne nagyobb. De nem is kell ennél nagyobb.
2018. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. A méreted genetikailag öröklött tulajdonság. Az önkielégítéstől nem fog megnyúlni.
2018. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
inkább tovább nő mert későn érő vagy
2018. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok

Nőhet még?

2018. jún. 21. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja akkor már nem igazán
2018. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagyobb lenne, ha hamarabb kezdesz maszturbálni. Amúgy meg ez a 14 centi teljesen jó!
2018. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Hajdihó, nekem is ekkora és én 31 éves vagyok. Én nekem is komplexusom volt miatta, főleg mert alap helyzetbe nagyon kicsire össze megy. De volt pár szexuális kapcsolatom és egyáltalán nem volt vele gondom. Sőt jó érzés ugy igazán keményen beverni. De úgy igazán durván. EZt meg nagy pénisszel nem tudod bejáccani. De tudnod kell rólam, hogy én lazán poénkodok is a méretemmel, így a lányok nem várnak majd valami dorongot. Aztán mikor beakasztok, akkor meg fenn akad a szemük. Sokan mondják , hogy technika kell..... Hát én először jól kinyalom a lányt, utána még egy tollkupakkal is halálra kefélheted. szóval ne parázz. ez jutott, ezzel kell dolgoznod ennyi. Jaaa és hidd el, hogy ha jó kardióban vagy, nyomod a fekvőket, akkor nagyon durva sorozatokat le tusz tolni.
2018. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!