Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy kell mosni a makkot?

Hogy kell mosni a makkot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a tested többi részét is megmosod.
2018. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy értem , mit használják hozzá?
2018. júl. 5. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, csak vizet.
2018. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szép finoman, izgatóan. 😂😇

Egyébként ugyanúgy, mint a többi testrészedet: vízzel, szappannal vagy tusfürdővel. 😁

2018. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sima csapvíz elegendő, szappan vagy tusfürdő erősen zsírtalanít és lemossa a nyálkahártyát védő, vajsavas erjesztést folytató baktériumokat is.
2018. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katona Norbert válasza:

Ne hallgass ezekre a sületlenekre, én is feltettem ezt a kérdést már, csak nem itt, hanem egy orvosnak, akinek ez a szakterülete.


Az első és legfontosabb, hogy csak is kizárólag szappannal kell tisztítani és az is teljesen illatmentes legyen!


Ha csak a makkot mosod, akkor előtte alapos kézmosás ugyanezzel a szappannal!


Ha tusolsz vagy fürdesz, akkor nyilván elősször haj, majd arc és jöhet a makk.


Fontos, hogy legelőször a makkot mosd meg, tehát nem a hímvesszőt vagy a heréket, mert onnan olyan baktériumokat juttatsz fel oda, hogy elfertőződhet!!!


Tehát sorrend: makk, hímvessző, herék, sima illatmentes szappannal!


Fontos a tiszta törülköző és a makk körül ne maradjon vizes, mert az tökéletes hely a baktériumoknak.


Tusolás után alaposan megtörlöd, majd mikor ujból használod a piszoárt, rápillantasz, hogy nedves-e.


Bárki, aki betartja ezeket a lépéseket ilyen sorrendben, azoknak áll fenn a legkevesebb esély, hogy gombás fertőzést kapjon.

2018. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!