Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet e fityma szűkülettel...

Istivagyok69 kérdése:

Lehet e fityma szűkülettel szexelni illetve nem e zavar közben?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Az attól függ. Én pl. nem éreztem volna semmit, se óvszerben se nélküle. De van akinek ha már önkielégítéskor szorít, fáj meg kellemetlen, neki szex közben se lesz sokkal jobb, és ha hátul marad a fityma, szerintem ott azonnal vége lesz minden szexuális tevékenységnek egy jó időre, nem beszélve a lelki gátlásokról amiket szerezhet. Szóval mérlegelni kell, milyen súlyos a dolog, meg vannak még erre szempontok, amiknek nem én vagyok a tudója, de csak úgy kezdj szűkülettel szexelni, hogy tudod, hogy akármikor történhet valami ami miatt meg kellhet az aktust szakítani, és az elsülhet jól is, meg úgy is, hogy a képed sül le a szégyentől, a döntés a tied!
2018. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a partner mirigyei termelnek-e bőséges síkosító hüvelyváladékot, mert szex közben mindkét fél termel ugyan, de ha a férfi partneré nem megfelelő helyre megy, hanem pl. a fityma alatt marad, akkor a hüvely fájdalmasan "száraz" maradhat. Másrészt a makk peremét alig érik kellő mennyiségben mechanikai ingerek, így elhúzódhat az orgazmus létrejötte. magömléssel társuló orgazmus.
2018. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!