Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megnövekedett férfimell...

Megnövekedett férfimell szerintetek mennyire gázos (képek lent)?

Figyelt kérdés

Orvosi nevén gynecomastia, csak műtéttel lehet megoldani, és nem túlsúly miatt van, hanem a hormonháztartás felborulása (is) okozhatja.

Én is ezzel a problémával küzdök, na annyira nem extrém, kb. olyan mértékű, mint ami a képeken látható:

[link]

[link]

[link]


Egyébként a fotókon látható celebeket szinte mindig szétkapják a cikkírók és a kommentelők az állapotuk miatt.



2018. júl. 17. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar műtesd meg,ha nem zavar akkor ne érdekeljen más mit mond. Bár téged nyílván zavar,mert nem kérdeznél ilyet.

Nyílván furcsa egy férfin,volt egy párom még tiniként,aki hasonlóval küzdött túlsúly miatt (szerintem). Nem ezt figyeltem rajta non stop,de nem is ezért szakítottam vele. Nem csak felszínes emberek vannak!

2018. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így nőként nem találom férfiasnak vagy izgatónak, de ha szeretek valakit, nyilván elfogadnám és fogdosnám :p
2018. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, mert celebek

Egyébként ez még nem olyan durva, de ha neked problémát okoz az önbizalmadban akkor vállald be a műtétet

Engem biztosan nem érdekelne, ha egy férfin ilyet látnék. Talán már láttam is, csak nem fordítottam rá elég figyelmet

Egyébként nem értek hozzá, de ezt edzéssel sem lehet egy kicsit... hogy mondjam... :D nem találok jó szót, késő van már

2018. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
eléggé.
2018. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A másik kérdés, hogy ezek a hírességek miért nem tesznek ellene? Pénzük lenne rá.
2018. júl. 17. 22:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Bevállalnám a műtétet, csak az a gond, hogy 400 ezernél kezdődik és nincs rá garancia, hogy nem alakul ki újra.
2018. júl. 17. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sok férfinek ilyen. Azért nem tesznek ellene gondolom, mert elfogadják magukat így.
2018. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet allamilag muteni, csak jo orvost kell kifognod.
2018. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ha megműttetnék magukat, akkor meg azon csámcsogna a média. Azért meg nem vágatják szét a felsőtestüket, hogy másnak megfeleljenek. Gazdagok és híresek, nem nagyon akadnak fenn olyanon, hogy valakinek nem tetszik rajtuk egy részlet.
2018. júl. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezik injekciós kezelés is, Aqualyx néven, ez a zsírsejteket lebontja, illetve olvastam egyszer ultrahangos zsírszövetbontásról is. Ahol valami ultrahangos készülék folyóssá teszi a zsírzsöveteket és egyetlen egy pici metszésen át kivezetik. Így nem kell fölvagdaltani magát az embernek. Ezek azért kevesebbe is kerülnek mint a plasztikai műtét és nem is olyan kockázatosak.
2018. júl. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!