Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lelki eredetű merevedési...

Lelki eredetű merevedési zavar? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tapasztalt férfi társaim tanácsát szeretném kérni hogy hogyan tudnám leküzdeni?Regen egy igen csúnya gyerek voltam,alacsony,vékony:(Aztán az évek alatt teljesen megváltoztam szinte..szerencsémre..de kajak mint a filmekbe..sokkal helyesebb lettem,nagyon magas és 3 éve edzek szóval a testem is elég jó..nem vagyok nagyképű tényleg félreértés ne essék de egy jó 10/9-es pali lettem..jó helyen melózok,jó cuccaim vannak stb..csak a szex terén semmi tapasztalatom nincs..meg szűz vagyok 😂..mert ugye régen nem volt aki szoba állt volna velem..de mostmár a tenyeremből esznek a csajok..dumám mindig volt..csak ugye a bökkenő az hogy most már nagyon sok nőt meg tudnék fektetni..de rettegek a felsulestol..3 hónapja van barátnőm..nagyon imádom tényleg..ő viszont már volt palival és idegesít hogy milyen leszek..már kétszer próbáltuk és mind a kétszer felsültem egyszerűen nem állt fel és tuti nem szervi baj..tudom hogy rá stresszelek azért van de egyszerűen csak arra tudok gondolni hogy mi lesz ha nem működik és általában pont ez a gaz..pont ezért nem is működik..ő nagyon megértő de azért már kétszer egymás után elég ciki főleg ebbe a korban...19 éves vagyok egyébként..szóval tudom mi a baj de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből..tudjatok alapból az első..de már kétszer el is basztam:))mondjuk tegyük hozza mindkettőnél már több mint 24 órája fent voltam elvileg ez is okozhatja..ami rádob meg egy lapáttal..ti ha volt ilyen hogy tudtátok kiverni a fejetekbol hogy tudtátok elengedni a dolgot?Hogy teljesen el lazuljatok?
2018. júl. 19. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
én pont ugyanez vagyok csak nő verzióba. én voltam a csúnya rövidhajú kislány akit mindenki semmibe vett meg csúfolt, aztán most meg huszonévesen már olyanok is írogatnak akik régen még konkrétan bszogattak. jókat is röhögök. ugyan én nem vagyok már szűz meg semmi de hasonló gondjaim vannak mindig, még mindig feszengek szexnél meg nem nedvesedek nem is élvezem, ilyenek. mondjuk a te esetedet kicsit nehezebb megoldani. ha más nem megy én bepróbálnék egy viagrát. azt' majd ha már látod hogy megy meg megszokod stb akkor menni fog magától is, hacsak nem vagy impotens. de tényleg am a stressz simán elbszhatja, meg nem tudom mennyire megértő a nőd mert az sokat segít ha megértő. meg próbálkozzatok először csak orál, kézimunka stb.
2018. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... ez a duma hogy a tenyeresből esznek a csajok meg sokat megdönthetnél...gáz. Először ezt felejtsd el. Beszélj erről a barátnőddel és utána menni fog.
2018. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyképűségből mondtam..írtam is..de ha egyszer így van🤷🏽‍♂️..nem voltam soha magamat sztároló ember ha az lennék nem írnék ide😂De tudom hogy sok csaj akar..de tapasztalatom semmi..mondjuk most csak egy lány érdekel..és idegesít ,hogy pont nála nem működök
2018. júl. 20. 02:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Le kéne állni a tömegnövszikkel.

És amellett, hogy megtanulod tisztelni a tested, a partnered sem ártana megtisztelni azzal, hogy nem fáradtan, vagy matt részegen, vagy koszosan, vagy éhen, vagy telezabálva vagy betegen találkozol vele, ja és időt kell hagyni a hölgyeknek, tudod előjáték.


Nem tudom mekkora nálad a gond, abszolút de meg sem moccan, vagy csak nem annyira kemény, hogy használni lehessen? Utóbbinál fontos a jó pozitúra, ja meg az sem árt, ha legalább egy kicsit vonzódsz a partneredhez, mert ha csak b4szni akarsz akkor menj el kvához, attól biztos nem kell félned, hogy az ismerőseid előtt beéget.

2018. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sose használtam tömegnövelőt😂😂Még a legális cuccokat se..nem csak baszni akarok..szeretem..leírtam.pont ezért utálok neki csalódást okozni..inni nem szeretek..fáradt meg a meló miatt voltam..amúgy nem meg se koccan igazából fel is all de nem teljesen kemény🤷🏽‍♂️😅
2018. júl. 21. 12:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Moccan*
2018. júl. 21. 13:09
 7/7 anonim válasza:
Szia, szerintem a felfogásoddal van a baj. A szeretezés nem az hogy ránézel a brére, modod neki, hogy felálljon ás az áll mint a cövek majd, majd dobszoló és vége. Hanem folyamatosan a partneredre koncentrálsz, mi élvez mit nem, és ha ő is normális akkor ugyanezt teszi. Szóval ne azt nézd hogy áll-e, az az ő feladata. Én azt javaslom, hogy neked kimaradt az incselkedés ezeket pótold vele.
2018. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!