Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak az ágyban. Avagy túl...

Férfiak az ágyban. Avagy túl hamar?

Figyelt kérdés

Nos én jómagam próbáltam már minden technikát ami létezhet...Gondolok másra, valami nagyon rosszra és ocsmányra, vagy csak szimplán integrálok fejben. eddig legjobban az időstimuláció jött be(mindig nézem mennyi az idő, és mintha sietnék...). De valahogy nem az igazi, valahogy mégsem bírom sokáig. Vagyis kérdés még az is, hogy mi a normális. Ti meddig bírjátok?

Vagy milyen módszert alkalmaztok hogy a partnert is jól kielégítsétek ?: )

Esetleg tapasztalat?


20/F tartós párkapcsolat


2010. jún. 18. 23:55
 1/8 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Én vissza tudom tartani az ejakulációmat a pc izmaim segítségével. Ez persze csak vészmegoldás nálam, de legöbbször sikerül. Amúgy egy technika van ami nálam majdnem mindig bejött. Próbálj meg lassítani mindig amikor érzed hogy jó lesz még időben persze. Aztán megint gyorsíts fel majd lassíts. Egy idő után, ha nem vagy nagyon felizgulva már, akkor egy stabil állapot fog beállni és az inger is sokkal kisebb lesz. Ezt nem tudom elmagyarázni, de az a lényege, ha az inger sokszor nem éri el az ingerküszöböt, akkor eltolódik egy idő után. Ha jól tudom ezt megszokásnak hívják biológiában. Nekem ez majdnem mindig működött, persze a partnered segítsége is nagyon fontos.
2010. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírok neked valami jó kis tapasztalatot. Nő vagyok, de az első férjemmel állandóan görcsöltem az együttlétünk alatt.mert nem volt hozzám figyelmes.Erőlködtem ám de piszkosul, mindenfélét elképzeltem, de nem sikerült a várva várt élvezet. Más okok miatt is elváltunk,és nem volt sokáig senki az életemben. Majd megismerkedtem a mostani férjemmel, akivel minden téren összhangban vagyunk. A szex nem az ágyban kezdődik, hanem a napi kapcsolatot koronázza meg az ágy. Ha a napi kapcsolatban nincs meg az összhang, akkor bizony az ágyban sem. Nem biztos, hogy aki jelenleg a párod azzal összepasszolsz. Elég baj az már, ha neked is másra kell gondolnod miközben vele vagy. Gondolozzál el rajta, hiszen fiatal vagy, biztos hogy jó partnert választottál?
2010. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elsőre reagálás: ezen már én is elkezdtem ügyködni. Sőt amit mondasz volt hogy eljutottam idáig, mert ezt már én is tapasztaltam. De az a probléma, hogy majdnem mindig nem tudom hogy csináltam, vagyis mik a pontos lépések hogy mindig sikerüljön.


másodikra: Noss az tény, hogy majdhogynem nem illünk össze. De itt ez nem mérvadó. ugyanis nagyon jól megértjük egymást, odafigyelünk egymásra, és szeretjük egymást. A mindennapokban is jól teljesítünk, nincs görcsölés, és jól toleráljuk egymást. Ez az ok kizárható.


Összesítve azt mondanám, ha a páromra gondolok, és teljes mértékben élvezem a dolgot, nem bírom 5 percnél tovább :D így az a taktika, hogy neki legyen jobb, aztán nekem. Persze ez így elég sarkos...viszont az előjátékban jól megértjük egymást, órákon át tudjuk egymás agyát húzni...

2010. jún. 19. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Tehát korai magömlést kell kezelni, ráadásul úgy, hogy nincs görcsölés. ez azért jó, mert ha nem görcsölsz, akkor nagy vszséggel CSAK a fizikai tünetekre kell koncentrálni.

Egyébként hiszed vagy sem... elég gyakori probléma ez a te korodban.

_ Gyerekként nem fogtad sietősre a fitymahúzogatós mihamarabbi élvezetakaró játékot? (Önkielégítés.)

_ Nem féltél attól, hogy vki megzavar, esetleg nem voltak ilyenek, hogy rajtakaptak fitymajáték közben?

_ Kíváncsiság: Hogy érted azt, hogy: "majdhogynem nem illünk össze"??


____ Egyébként mióta ismeritek egymást ill. vagytok együtt?

____ A járásotok kezdete után mennyi idővel történt meg az első szerelmi együttlét? Ez alatt petting vagy közösülés értendő?

____ Az első közösülésetek óta gáz van a magömlésed szabályozásával?

_ Eddig milyen módszereket próbáltatok ki a magömlésed megrendszabályozására?

_ Önkielégíteni szoktál? Esetleg úgy, hogy mielőtt elkezdenéd a bnőd kielégítését, kivered/kiveri, hogy amíg újratöltődsz, addig kellően felizgasd a bnődet?

_ Kértél már szaksegítséget? (Andrológus, szexuálpszichológus... stb.)



Bevallom, nagyon tetszik, az, ahogyan nyilatkozol a kapcsolatotokról! Érződik a szavaidból, mennyire szeretitek egymást, ill. mennyire figyelmes vagy a bnőddel. Kár, hogy nem mindenkinek ilyen a felfogása... sok tini szenved emiatt, te meg aki odafigyel erre,...magömlészavarral bajlódsz... <:-T

Hol itt az igazság, igaz? <:-\


_ A családi háttered mennyire volt kiegyensúlyozott? Volt-e/van-e otthon vmiféle feszélyező tényező, ami esetleg problémát jelent7?

_ Nem érzed magad hiperaktív személyiségűnek?


Üdv: EE

2010. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.: az összeillés alatt azt értem, hogy én pl racionális személyiség vagyok, keresem a magyarázatot, míg párom teljesen emberi, érzelmei irányítják művészlélek. Na most gondolj bele...

2.:valóban anno eléggé elsiettem a dolgot az önkielégítésben...ez is gondolom szerepet játszik a dologban

3.:nos zavaró tényezők. Ha együtt vagyunk akkor nem kell aggódni hogy bárki megzavar. Meg van a megfelelő intimitás, nem kényszerülünk ajtófogásra, stb...

4.: 1 éve ismerjük egymást, 9 hónapja van teljes intimitás, 10 hónapos kapcsolat

5.: első szerelmi együttlét talán 1 hónap csúszással történt. nem rontottam ajtóstul a házba, fokozatosan, holott papíron én voltam tapasztalatlanabb, ő már foglalkozott ezzel komolyabban...

6.:önkielégítés már nem szokásom, amióta vele együtt vagyok. nemtudom, nincs rá szükségem :) viszonylag gyakran vagyunk együtt e oknál fogva ki is vagyok elégülve

7.:szaxsegítség: egyszer elbeszélgettem erről egy pszichológussal. Nos ő mondta hogy meg fogom tanulni...ami be is vált, marha sokat tanultam azóta. Csak úgy gondolom néha napján lehetne még jobban javítani rajta :) törekszem a fejlődésre

8.: törekszem arra, és tisztában vagyok vele, hogy a párom izgalmi fázisa később jön, ezért őt jobban be kell izzítani. ezt sosem hagyom ki, bár elvben annyira nem is lenne szükséges dolog, hisz nagyon fel tudja magát tüzelni =)

9,10.:jó családi és anyagi háttér, nem vagyok hiperaktiv, sportosabb alkat, igaz egyben krónikus beteg...de ez itt sztem nem mérvadó



összevetve: nincs magömlészavarom. Vagyis úgy gondolom annyira nincs nagy gáz, hisz átlagban kb negyedóráig bírom. De utána se kép se hang(persze szünet után újra eksön van). Viszont úgy gondolom, hogy ez fejleszthető, és most a tudományom megállt, ezért írok ide - először :D

2010. jún. 19. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:

iktass be szüneteket amikor nem csinálsz semmit

lassítsatok, lassabb mozgás, szünetek

vagy simán, az első magömlés után folytasd mintha mi sem történt volna

2010. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a pc-izom a jó megoldás szerintem, a végtelenségig tudom vele húzni, 2 óra alatt meg sem állunk soha
2010. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos váltás volt.

Most már gumi nélkül megy a dolog. Háááát így már nekem elég necces a dolog :D jóformán túúlingerült vagyok még a 2. menetben is . Újra kell szoknom az egészet, nagyon új ez még. Aztán több gyakorlás sosem árthat :)

PC izomról hallottam én is, napi 100 összehúzás már nagyon sokat tud javítani.


egyéb ötlet?

2010. júl. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!